Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a barátom anyukája...

Úgy érzem a barátom anyukája nem kedvel! Igazából nem tudom miért, mindig töm sütivel és aranyos velem. De mégis ezt érzem. Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Írsz esetleg negatív példákat?Vagy a süti tömés is ilyen?

2010. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a sütii tömés az kedves :D

Hát igazából nincsenek ilyen negatívak, csak valamikor amikor átmegyek hozzájuk elkezd velem beszélgetni máskor meg köszön és rám se néz kb.

2010. ápr. 16. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
mindenkinek lehet rossz napja,mikor nincs kedve beszélgetni, ezt ne vedd magadra! szerintem ha tudtok beszélgetni és kedves veled,akkor biztos kedvel téged.
2010. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az még nem jelenti azt, hogy nem kedvel, max azt, hogy nincs kedve foglalkozni veled, de lehet ha más menne át azzal se lenne kedve foglalkozni. Elvan magában, biztos más dolgok járnak olyankor a fejében, más dolgok foglalkoztatják, valami fontosabb, olyan ami nincs veled összeköttetésben :)
2010. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a fiam már lassan 20 éves.Amikor át jön a barátnője van amikor órákig tudok vele beszélgetni,és van amikor meg sem szólalok,sőt ilyenkor annak örülök ha csak köszönnek és felmennek a szobába,vagy kaja után már el is mennek..de ez nem azért van mert nem kedvelem a fiam barátnőjét.Semmi bajom nincs vele,SŐT! nagyon rendes,értelmes lánynak tartom.Bár soha nem szólok bele a fiam magánéletébe, a viselkedésem nem rájuk vonatkozik..Vannak nekem is hülye napjaim amikor nem akarok senkivel dumálni,amikor örülök a luk van a seggemen,és nem vágyom másra csak arra,hogy egyedül legyek pár óráig..Ez mindenkinél előfordul...Azért mert a barátod anyja is néha ilyesmit csinál,az nem biztos,hogy neked szól...

Egyébként megsúgom neked,hogyha egy kis barátnő nem tetszik akkor azt nem tömöm sütivel,és a kezdettől fogva lehet érezni a levegőben,hogy nincs szimpátia...

Szóval nyugi kislány,csak egyszerűen rossz napjai vannak...

39/N

2010. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges, hogy jól érzed.

Az is lehet, neki is furcsa még a helyzet, és nem ismer eléggé, de "jó" akar lenni.

Meglátod úgy az igazi valóját, hogy másokkal hogyan viselkedik. Őszinte a kedvesség? vagy máz? A hátuk mögött másképp viselkedik?

Rá fogsz jönni mindenre, csak türelem.

2010. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. ápr. 16. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pl én is ha átjön a barátom haverja, akkor néha, ha jó kedvem van leülök dumálok velük, néha meg le se szarom, dumáljanak egymással. Olyankor ideülök a géphez, és csetelek, vagy elmegyek itthonról, vagy csinálok valami mást. Lehet hogy a barátom haverja is azt hiszi, hogy néha nem kedvelem őt, de hát mért kéne mindig a vele foglalkoznom? Olyan sokszor átjön, hogy már nem nagy szám :) És különben is, nem hozzám jön, hanem a barátomhoz, ezért is hagyom őket békén, nem dumálok bele a beszélgetésükbe :) Elvunolok a másik szobába, nem zavarom őket, aztán ennyi.

Ha meg valamit akar dumálni, nem bánom, de én nem kezdeményezek :)

És nem utálom, sőt, szerintem jó fej, csak nincs kedvem mindig vele foglalkozni :)

2010. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen akkor nincsen kedve veled beszélgetni! Van ilyen, ha semmi negatívat nem tudsz mondani akkor csak ennyiről van szó!
2010. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom dolgozik és biztos fáradt-nekem sincs mindig kedvem/energiám beszélgetni azokkal se,akiket szeretek ha fáradt és nyűgös vagyok.
2010. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!