Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rászoktam az italra meg a...

Rászoktam az italra meg a fűre? Függő lettem?

Figyelt kérdés

anno jártam egy sráccal, talán vele kezdődött az egész. vele sokszor füveztünk meg egyéb aztán vége lett, nem jutottam hozzá. utána volt hogy héba-hóba megittam pezsgőt. ha volt fű akkor azt minden nap használtam, de nem igazán volt. most meg pár hónapja ott tartok hogy minden nap igényelném az italt (vagy ha lenne cucc akkor azt), ezen jár az agyam, ha nincs feszült vagyok.

megnyugtat és ellazít a cucc. az ital pótlék.

mit csináljak? most érzem már igazán gáznak, eddig nem éreztem hogy bármi függőség is lenne bennem. 21L


2011. júl. 24. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg tudod oldani, hogy ne szerezz be füvet? Az ital még a kisebbik gond. Ha nem vagy alkoholista, akkor arról fokozatosan le tudsz szokni.

És soha ne legyen drogos barátod.

2011. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az ital a nagyobb baj, mert ahhoz mindig hozzá tudsz jutni.Igazam van?Kérj orvostól segítséget.
2011. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is az italba látom a nagyobb gondot, mert azt tudok venni. fű az nincs. nem tudok szerezni már
2011. júl. 24. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz, hogy lemész az anonim drogosok gyűlésére, teljesen komolyan mondom (a neten fent van a helyek és az időpontok). Meg fogsz lepődni mennyi hasonló fiatal nő és férfi jár hasonló cipőben. Sokan úgy tekintenek ezekre a helyekre, mint valami szekta, pedig ha egyszer benéznének (bárki mehet), látnák, mennyire tévednek :)
2011. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ciceribojso válasza:
Igen.
2011. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!