Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem akar felvállalni/nem...

Párom nem akar felvállalni/nem mutat be a családjának! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt, de még nem mutatott be a családjának. Mindig nálunk vagyunk, és kifejezetten élvezi, hogy már-már családtagként bánunk vele. Már számtalanszor rákérdeztem, hogy miért nem mutat be…egyáltalán tudja-e a családja hogy együtt vagyunk stb. Azt válaszolta, hogy náluk ez nem szokás, majd ha már jegyesek leszünk, bemutat. Azt is mondta, hogy jobb ha nem ismerem meg a családját, nagyon konzervatívak és ő a család fekete báránya, ő nem ment egyetemre ezért ugy kezelik mint egy kis senkit…el se hinnék hogy én vagyok a barátnője. De nekem ez nagyon rosszul esik. Eleve nem is fogok vele eljutni így az eljegyzésig, nem fogom összekötni az életem egy olyan férfival akinek még a családját sem ismerem.

És ráadásul a közeli barátai tudják, hogy együtt vagyunk, de a távoliak nem. Utálom ezt a facebook mániát, de még oda se teszi ki hogy kapcsolatban van, képet sem tesz fel. (Eddig azt mondogatta azért, mert úgyis elhagyom, sokkal jobbat érdemlek nála és nem akarja hogy fájjon, attól is fél hogy belém szeret (küzd is ellene, de az érzés erősebb)…de szerintem már elég ideje bizonyítom, hogy én tényleg komolyan gondolom vele.)

Mit tennétek a helyemben? Nagyon szeretem, de ez nagyon rosszul esik.


2011. júl. 24. 23:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen pasiktól mentsen meg az Isten!! Milyen rossz dumák ezek atyavilág!! Amíg ragaszkodsz hozzá, addig hallgathatod, hogy úgyis elhagyod majd, jobbat érdemelsz, nem vállal senki előtt, mert ő a "fekete bárány", aki küzd, hogy beléd ne szeressen... Ha pedig elunod majd a hülyeségeit, és otthagyod, tele fogja kürtölni a világot, mekkora ribanc vagy... Aki másfél év után, még itt tart, az egy érzelmi fogyatékos lúzer. Ő fogja tönkretenni a kapcsolatotokat, de téged fog okolni, ha tényleg vége lesz.
2011. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%

Adok én egy tippet még , ha már így jártál.


Mielőtt lelépne a srác, előtte hitegesd egy kicsit, csábítgasd, de ne add meg neki amire vágyik, helyette húzd le pénzzel amennyire csak tudod.


Azt érdemli az ilyen.

2011. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

00:07 Sajnálom! De az én esetemben kizártnak tartom, hogy bárkit is haza vinne. Mesélte, hogy az első barátnőjét haza vitte bemutatni, abból is hatalmas patária lett azt mondták szülei, hogy az ő házuk nem "átjáróház" és ne vigyen haza mindenféle jött-mentet, mindezt a lány elött és pesze a lány ki is dobta.

Megértem ekezeket, hogy nincs jó viszonya a családjával, nem akarja hogy hozzájuk menjek ebből nincs is gond. Nekem elég lenne csak egyszer, ha bemutat hogy tudják hogy létezem és együtt vagyunk, szeretjük egymást. És a szüleim is aggódnak, hogy lehet kihasznál párom, hogy ennyi idő után nem vitt még haza. PErsze szeretik, de azért mégis.


Korábbi kommentelő írta, hogy én több energiát fektetek bele ebbe a kapcsolatba...sajnos ezt már én is érzem és kezdem azt is érezni hogy lehet felesleges.


Azt hogy nem akar belémszeretni, még a kezdetekkor mondta erről már nincs szó...mindennél jobban imád. Azt még néha szokta mondani, ha találok valakit egyből mondjam meg és hogy még mindig nem fogja fel, hogy az övé vagyok...de néha azt is érzem rajta hogy ahelyett, hogy értékelne elvan ezzel a ténnyel, néha azt érzem nem is becsül meg. Jó amíg jó és ugyis kidobom...vagy lehet ez már belemagyarázás a részemről.

EGy kis megerősítést várnék hogy tartunk valahova ... azt hiszem ezért is szeretném annyira ezt a családi bemutatást.

2011. júl. 25. 00:18
 14/28 A kérdező kommentje:

A facebookos dolog annyira nem zavar, nálam sincs kint hogy kapcsolatban vagyok és csak egy közös kép vant kint, ami egyébként nála is. (Ezt csak hozzásoroltam a fő problémámhoz)

De már teljesen elbizonytalanodtam!

Lehet tényleg, csak kihasználna...:S

2011. júl. 25. 00:24
 15/28 anonim ***** válasza:
67%
Én furcsának találom ezeket a "menekülj tőle amíg nem késő" válaszokat. Szerintem a párodnak rengeteg támogatásra, segítségre, megértésre és mindenek előtt önbizalomra lenne szüksége. De azért a családot jó volna megismerni, és hogy miért óckodik a srác a bemutatástól.
2011. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Ok, a szülős magyarázattal talán kieggyezek, én is hallottam már elmebeteg emberekről akik sajnos még szülőkké si válltak, nade az egésszel itt vana legnagyobb gond " nem akar belémszeretni,"


Akkor mégis mi a francnak kurogat már másfél éve?

Mert azért azt nem tudom elképzelni, hogy semmi sincs köztetek. Mert ok 2-3 alkalom elmegy egy futó kalandnak, nade másfél év az már "tartós használatnak" számít.

2011. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
00:32 Bocs, ha férleérthetően fogalmaztam az, hogy nem akar belém szeretni az még az első hónapokban merült fel...ma már erről szó sincs. Korábbi kommentemben írtam is.
2011. júl. 25. 00:35
 18/28 anonim ***** válasza:

Továbbá nem tudom hány évesek vagytok, de kérdezd már meg a pasidat, hogy nem ismerte még fel, hogy a szülei nem normálisak?


Így akar élni ezektől az emberektől függve, és ezeknek kiszolgáltatva? Majd akkor tesz valamit ha anyu apu megengedi?


Ha elmúltatok már 18 akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy most a szüleivel akar élni vagy veled.


Ha anyádék meg erre nem bólintanak rá akkor, közöld, hogy elmentek melózni aztán meg albiba.

2011. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Én most kezdtem dolgozni, ő már évek óta dolgozik. Tervezzük, hogy még idén összeköltözünk.

De én akkor is szeretném megismerni a szüleit...elég lenne csak egy találkozó.

2011. júl. 25. 00:38
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy Ok hogy a pasid nem mond Á-t mert elvileg nem lehet, de akkor legalább B-t mondjon, és ne így függőbe maradjon ez az egész még évekig..


Közöld vele, hogy te nem bírod elviselni ezt a bizonytalanságot...

2011. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!