Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt ötvenes éveikben...

Vannak itt ötvenes éveikben járók, és élnek még a szüleitek, milyen a kapcsolataitok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:23
 1/4 tetris ***** válasza:

50N vagyok. Apám már rég meghalt, de anyám még él. Kb 10 éve nem tudok felőle semmit. GYermekkoromban szinte mindennap megvert, rendszeresen megalázott, üvöltözött, áskálódott ellenem, ezért sose szerettem őt, és most se szeretem.

Egyszer egy jó hosszú levélben megírtam neki minden sérelmemet, hogy milyen pocsék anya volt. Szóban nem tudtam volna olyan összeszedetten elmondani a dolgokat, ezért választottam a levelet. Nem válaszolt. A nagyobbik fiammal azt üzente, hogy kérjek bocsánatot. Én. Na, hát azt várhatja. Annyi lelki sebet okozott nekem gyerekkoromban, hogy nem tudok neki megbocsátani felnőttként se. A mai napig pszichiátriai kezelésre járok. Ha rá gondolok, csak a rám zuhogó ütések, a kiabálás, a vádaskodás, a megalázás jut eszembe. Nincsenek vele kapcsolatban pozitív érzéseim. Remélem nemsokára elpusztul és a pokolba kerül. Oda való.

2011. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukam anyukaja el, 83 eves. A kapcsolatuk vegig nagyon jo volt, de sajnos a nagymama az utobbi par evben memoriaja tekinteteben elegge leepult. Vannak jobb napok, amikor ugy lehet beszelgetni, mint barkivel meg olyan is van, hogy alig ismeri meg az embert. A nagymama majdnem 20 eve a szuleimnel lakik. Jol meg vannak, sosem volt koztuk vita, csak a gyogyszerbevetel miatt. A gyogyszerrol valo hazudozas rontott sokat a nagymama allapotan...azt mondta anyunak evekig, hogy szedi az erelmeszesedesre, ami nem volt igaz. Olyan trukkos volt, hogy kidobta a gyogyszert, tehat fogyott a gyogyszer es anyu sokaig nem fogott gyanut. Amugy minden rendben koztuk...sajnos ez nem mondhato el nagymamam fiaval valo kapcsolatarol, aki egy lehuto, alkoholista, nyeremenygep fuggo lett a felesege hatasara.
2011. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a párom 52éves, az anyukája már meghalt, de apukája még ma is él 91évesen! legnagyobb baja, hogy néha az idő miatt kicsit fáj a lába. De szeretnék én is így lenni majd!!! :)
2011. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és remek a kapcsolatuk, sokat beszélgetnek, párom segít neki a kerti munkában stb. Elvannak :)
2011. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!