Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egész család utálja a...

Az egész család utálja a barátomat, mert kb. két centivel alacsonyabb nálam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hat éve már voltunk együtt egy évig, de akkor még jóformán gyerekek voltunk. Akkor se szerették, de nem vettek minket komolyan. Kb. egy éve megint összejöttünk, most azért már komolyabban vesszük egymást, ők pedig egyre jobban utálják. És az az egyetlen kifogásuk, hogy alacsonyabb nálam. Más kifogásuk nem is lehet, mivel nem hajlandók megismerni vagy beszélgetni vele.

Amúgy egy végtelenül kedves srác, mindent megtesz értem, elvisz nyaralni (persze a részemet én fizetem, de egyedül nem mehetnék ezekre a helyekre), van rendes munkája, nemsokára diplomája is lesz... Még itthon is szokott segíteni, zárat cserél vagy az autóban izzót, stb., ilyet mi max. szerelővel tudnánk csináltatni egy vagyonért. Egyszóval semmi kivetnivalót nem lehetne benne találni, ha nem lenne ilyen begyöpösödött banda a famíliám. Egyedül a mamám nem mondott rá eddig rosszat, de ő már öreg, kicsit szenilis, a többiek úgy befolyásolják a véleményét, ahogy akarják.

Mivel elég messze lakunk egymástól, ritkán találkozunk, de akkor mindig áll a bál. Ha nálunk van, anyukám "kedves" vele, de ahogy kiteszi a lábát egyből elkezdi szidni, mint a bokrot. Itt alvásról persze szó sem lehet.

Ha elmegyünk moziba, vagy csak bevásárolni, akkor is kész a cirkusz.

Mikor én vagyok náluk, anyukám úgy beszél velem a telefonban, mint valami bűnözővel. De, ha úgy tudja, hogy egy barátnőmhöz utaztam, akkor semmi baja.

Most is megyünk Diana-kiállításra, kérnem sem kellett és már vette a jegyeket.

Reménytelen helyzet. Küldjem agymosásra a családot vagy mi?


2009. ápr. 5. 15:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, én 23 vagyok, ő 24.
2009. ápr. 5. 15:27
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nalunk is majdnem ez a helyzet. Csak ennyire azert nem durva...

En 18 vagyok, a bartom 19 kb 3 centivel vagyok magasabb nala. Allandoan megjegyzeseket tesz apum, de "joindulatbol", vagy viccbol vagy tudomisen miert. Persze mar a franc is kivan vele. Megszoktam mondani neha, mikor nem birom elengedni a fulem mellett, hogy mostmar belehet fejezni, es megszoktam kerdezni, hogy mennyivel lenne jobb ha egy izompacsirta 2m magas izomagyu segg.ej lenne a baratom. Ilyenkor bocsanatot ker, de aztan ugyis elolrol kezdi. A parommal sem lehet bajuk, nincs is, csak a megjegyzeseit nem tudja megtartani maganak. Mondjuk enegem ez mar nem tud idegesiteni fel sem veszem.

Mit csinalj? mondd meg nekik, hogy le lehet szallni rolatok. Hany evesek vagytok? ha egyutt vagytok egy eve az mar eleg komoly, s hagyjanak mar. Amugy mondd meg nyugodtan, hogy nem "singgel merik az embert"...esetleg kerdezz ra, hogy milyen bajuk van vele?

2009. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég dilinyós egy famíliád van, az biztos.:)) Két centiméter miatt ekkora hűhót csapni! A helyedben leülnék az anyukámmal, és őszintén elbeszélgetnék vele, mi zavarja ennyire a fiúban. El nem tudom képzelni, hogy tényleg csak a magassága lenne a gond. Ha meg igen, akkor arról faggasd ki, miért tartja ennyire lényegesnek a testmagasságot.
2009. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
most latom kozben irtad a korodat...
2009. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Én nem hiszem, hogy a magasságkülönbség a te javadra lenne a gyűlölködésük fő oka. inkább az lehet, hogy féltékenyek a boldogságodra, irigységet kelt bennük, hogy ilyen szép, érett párkapcsolatod van. sajnos vannak ilyen szülők, elég szomorú. én a helyedben magasról tennék egy ilyen aljas bandára, és élném a párommal a világomat. majd egyszer talán rádöbben a kedves családod, hogy mit veszítettek a lehetetlen primitív viselkedésükkel. majd ha meglesznek az unokák, akkor tuti hajbókolni fognak, de te jól gondold meg, hogy a közelükbe engeded-e őket...
2009. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon primitív dolog. A primitív dolgokkal meg jobb nem foglalkozni.

Jó volna elszakadni otthonról, idővel inkább vele együtt lenned, és esetleg eszükbe jut, hogy a szerelmed iránti bunkósságukkal inkább téged veszíthetnek el.

2009. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A legjobbat kihagytam, elnézést: az alacsony férfiak gonoszak. Anyukámnak legalábbis ez a véleménye. Ezt végképp nem tudom mire vélni.
2009. ápr. 5. 15:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha anyukád ennyire hiszékeny, akkor meséld el neki, hogy azoknak a nőknek, akik undokoskodnak a gyerekük párjával, szakálluk nő, és bibircsók az orrukon!
2009. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én soha nem szidom senki családját, de a tied... Megértem, hogy a családod, de még ilyen hülyeséget nem hallottam, pláne, hogy egy ennyire okos, rendes, kedves, ügyes, stb. srácot sikerült találnod... Ez egyszerűen elképesztő... Nem, hogy örülnének neki, hogy boldog vagy, vagy, hogy sikerült egy normális férfit találnod, mert rohadtul ritka az ilyen manapság (férfi létemre mondom :S)... Komolyan nem jutok szóhoz... Milyen család az ilyen? Az ilyen, hogy 2 centi miatt, már meg se akarják ismerni? Komolyan mondom, nem értem a családodat... Nem értem... Ha találnál egy pasit, aki magasabb nálad, de sík hülye, nem ért semmihez, alkoholista, akkor ő jobb lenne nekik? Lehet hülyeség amit most mondtam, de én lehet, hogy megkérdezném tőlük...
2009. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

:)) hat ez jo...

Szerintem mondd meg neki, hogy ha nem valtoztatsz te fogsz valtoztatni...

masodik valszado voltam...

2009. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!