Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját apámat utálhatom?

A saját apámat utálhatom?

Figyelt kérdés

verte az anyám és valahogy megszeretném torolni(piás volt mindig) hogy lehetne úgymond bosszút állni rajta hogy ne lehessen feljelenteni?

14 éves fiú vagyok szerencsére nem ismer meg soha elötte megyek el és köszön jónapot


2009. ápr. 5. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Mi értelme lenne bosszút állni? Ne süllyedj le a szinvonalára. Annyi fontos dologgal foglalkozhatnál ilyen idősen. Lányok, tanulás, sport, barátok. Ne legyél ugyanolyan mint ő, mert ezzel a bosszúállás dologgal pont ugyanazt kezded el csinálni, amit ő csinált.

Felejtsd el.

2009. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele. Az a legnagyobb büntetés neki. Ha látja rajtad, hogy bosszút akarnál állni, akkor esetleg még örülne is, hogy "jaj de jó, fel tudtam bosszantani a fiamat". Ha nem veszel róla tudomást, levegőnek nézed, hidd el, hogy neki az a legrosszabb. Az írásodból ítélve egy jólelkű, és nagyon értelmes fiú vagy. Ne süllyedj az apukád szintjére. :)
2009. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet meg fogja torolni helyetted is, attól még kedvelned nem kell, de azt hiszem, nem a te dolgod a revans. Ne aggódj, megkapja a magáét anélkül is, hogy te a kisujjadat is mozdítanád, a rossz mindig visszaüt.
2009. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyetérteni tudok.Hidd el az élettől mindenki azt kapja,amit beleadott. Apád majd magányosan,piás üvegek közt hal meg öreg korára,a fia nélkül,és ez lesz számára a legnagyobb büntetés..szomorú de igy van.
2009. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Ha lesüllyedsz az ő szintjére, semmivel sem leszel különb nála, azt meg gondolom nem akarod. Inkább mutass példát, hogy te egy ilyen apa mellett is példás életet tudsz élni.
2009. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

szia.

én 17éves vagyok de nem ajánlom h most menj neki aterodnak mert megverhet nagyon.


várj legalább 16-17éves korodik és akk próbálj vmit tenni. én már most visszaütök neki ha olyan van. szemébe mondtam ha baja van ne 1ből verekedjen. érti is a dolgát a mai napig.

2009. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Persze, hogy utálhatod...

Én is megutáltam az enyémet. Anyám mindent megtett érte, o meg kirohogte 20 éven át. Aztán mikor eljottunk otthonról még anyámat beszélte le, aki eddig eltartotta. Utána mindent megtett, hogy idegesítsen és tonkre tehessen minket.

Egyértelmuen lehet utálni egy apát! Sot, én az enyémet már nem is tartom annak, mert soha sem viselkedett úgy, most meg már meg sem ismer, nem is koszon nekem, de jobb is így.

Neked pedig azt tanácsolom, hogy ne akarj bosszulkodni, mert ezek az ilyen "apák" mindenre képesek, foleg ha isznak, tapasztalatból mondom, mert az enyém is alkoholista volt, talán még most is az... Elrontotta magát

2009. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én se szeretem az apám. Hétvégente eljárok hozzá egy órára, aztán szevasz. Max 5 mondatot ha beszélek vele, és ennyi. Pont annyi törődést kap tőlem, mint én tőle eddigi életem során...szerintem ez elég bosszú neki, mert biztos érzi, hogy valamit elrontott, és nem volt jó apa...és most már nem is lesz az.

L/22

2009. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni szociális jogod azt utálni akit akarsz. A bosszúállás meg más dolog. Még fiatal vagy egy komoly megtorláshoz. Várj még pár évet érlelődni a dolgot közben pedig úgyis felnőssz a feladathoz.
2009. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy viselkedjen úgy, hogy tudja, Te fogod kiválasztani az öregek otthonát, ahova berakod. :)
2009. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!