Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul apum? Már nagyon...

Miért bámul apum? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

nemrég lettem 17, eddig nagyon duci voltam.Most tornával meg egy kis fogyókúrával ledobtam 5 kgt.170 cm vagyok és 65 kg, még nem tökéletes, de már jobb mint volt.A melleim azonban nem lettek sajnos kisebbek(89cm körbe), csupán egy kicsit megereszkedtek.Mióta lefogytam apám folyton bámul, hol a melleimet hol engem, és nagyon idegesít.És látja hogy észreveszem és nem szól semmit.Csak nem kérhetem meg hogy ne bámuljon...Ma ebédnél is tök vastag pulcsit vettem fel hogy ne is lásson...:S

de az nem normális hogy már egy pizsamát se merek felvenni melltartó nélkül mert bámul...olyan undorító..ott van anyám, ő is csini,nem értem miért nem ő bámulja, mégiscsak ő a felesége..


2011. júl. 26. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen értesítsd a környezetedben élő felnőtteket, mert ez NEM NORMÁLIS DOLOG apukád részéről, és még BÁRMI kisülhet belőle! Ez nem játék. Tudom, hogy nem akarsz rosszat feltételezni róla, de ne kockáztass!
2011. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem lehet, annyira vészes a helyzet. Lehet mikor rád néz elcsodálkozik hogy mennyire megnőtt a kicsi lánya. Mennyire nőis a kicsi lánya. Mennyi SZEXI a kicsi lánya. Szerintem most esett le neki hogy már felnőttél!!!! :)

Ha meg tényleg nem hagyja abba a bámulást: mondd meg neki: hogy Apa, tudom hogy jól nézek ki, nem kell bámulni!!!! :P:P

2011. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
húha...ez azért elég durva... Én nem is tudom mit csinálnék. Rám szerencsére mindig az ő KICSIKE csillagja ként tekintett :)Szerintem amúgy ezt kénytelen leszel elviselni...Mert nem szólhatsz neki, meg senki másnak se .Nem tudom milyen a viszonyod az anyukáddal, mert neki is szólhatsz, hogy szoljon rá apukádra...Persze azt ne tegye hozzá, hogy te kérted.
2011. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Két oka lehet: apád perverz vágyakat táplál irántad, VAGY meglepetten vette észre, hogy felnőttél, nőies formáid vannak, és büszke rá, mert ezt félig az ő érdeme.
2011. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne szólhatna másnak? A hallgatás a legrosszabb, amit ilyenkor tehet! Most még nem késő elejét venni, nem kell megvárni, hogy elfajuljanak a dolgok! Jobb félni, mint megijedni... legalábbis szerintem.
2011. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Még hogy nem szólhat senkinek, minnél hamarabb, még mielőtt elszáll a drága apukat, aki nem tudja, hogy kell viselkedni. Anya ezt nem látja? Felkéne világosítani, és csapj minnél nagyobb zajt a dologból, anya előtt főleg, hogy térjen már észre a kedves apuka, aki egy unorító disznó!!!
2011. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy "mennyire megnőtt apuci pici lánya" még nem ok arra, hogy a melleidet bámulja folyton, személyes véleményem szerint. Kellene vigyáznod vele szerintem, bármi megtörténhet. Szerintem a legcélravezetőbb, ha szólsz anyukádnak. Amúgy sem normális úgy élned, hogy folyton frusztrálva érzed magad ettől. Minél előbb elmondod anyudnak annál jobb!
2011. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Csinálj magadról meztelen fotókat és azokat add oda apudnak, persze csak titokban, hogy alaposan szemügyre vehesse a kis testedet. Utána már biztosan nem fog annyira bámulni, mert a képekkel is kielégülhet. A férfiak szeretik a képeket, mert vizuálisabbak mint a nők. Másik lehetőség, hogy mutasd be apukádat egy veled egykorú osztálytársadnak, akivel szintén kielégíthetné a tinilányokra irányuló természetes de elfolytott vágyait. Harmadik lehetőség, hogy visszahízod a pár kilót, és akkor már nem lesz a kis tested oly vonzó számára.
2011. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
....hát , talán kérdezd meg tőle mit néz! ?? Én 25 voltam amikor megcsináltattam a cicjeimet! az apukám észre sem vette, és szerintem ez így is van jól, mert sosem nézett rám úgy mint nőre, hanem mindig mint gyerekre! Kérdezd meg, próbáld viccel elütni! Talán aki azt írta, hogy úgy kérdezd meg -apu mit nézel tudom hogy jól nézek ki-!? az lenne a jó, mert ezzel igazából jelzed felé, hogy észrevetted, de nem is durván közlöd! aztán meglátod mi lesz!!
2011. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ma 23:30 már ne haragudj, de te nem vagy normális!!!Hogy vagy képes ilyen tanácsokat adni???Undorító!
2011. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!