Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak engem idegesít ha folyton...

Csak engem idegesít ha folyton bámul valaki?

Figyelt kérdés

Akárkiröl is van szó nagyon idegesít ha bámulnak... legszívesebben odaszólnék valamit.. de áh..

Rengeteg ilyen ember van aki úgy néz mint a TV-t.


16/L


2010. dec. 3. 14:33
 1/10 anonim válasza:

Ölni tudnék...

19/L

2010. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet tetszel nekik :D engem ha olyan néz aki tetszik nekem akkor inkább zavarba jövök például, de ha ismeretlen akkor csak röhögök magamban xD vagy én is bambulom :D
2010. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem sosem idegesített, hogy valaki esetleg néz, bár nincs is mit nézni rajtam
2010. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
engem is idegesit.. xD :/ meg néha félelmetes is xD
2010. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan feltűnő :)
2010. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

zavarba jövök...


de majdnem minden mástól is

2010. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon utálom.

21F

2010. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is utálom,de szerintem a legtöbb ember így van ezzel.akit bámulnak az fenyegetettséget érez,mert támadástól tart,ezt vissza lehet vezetni egy természetes, őskori emberi reakcióra.

engem a legjobban az idegesít,ha fickók bámulnak,mert nem tudom belém akar kötni vagy mi a franc baja van.ha nő bámul az nem zavar annyira,lehet csak tetszem neki.29/f

2010. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszel nekik azért bámulnak :D,

de amúgy állítólag akik bámulnak egy emberre, főleg ha a szemükbe, azok megpróbálnak "uralkodni" felette. Ha látom hogy bámulnak én addig farkasszemezek az illetővel amíg félre nem néz, ha kell akkor próbálok mérgesen ránézni, ez általában önkéntelenül is megrémiszti az embereket.


Mindegy hogy fiú vagy e vagy lány, mindegy hogy hány éves, ha mélyen belenézel az illető szemébe kissé (vagy nagyon) mérges arcal, akkor pszichológiailag egyfajta dominanciához juthatsz hozzá felette, és ilyenkor abbahagyja a bámulást.

2010. dec. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm ezt kipróbálom majd :D
2010. dec. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!