Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz?...

Szerintetek nagyon gáz? Mostanában folyamat besülök barátom szülei előtt :S

Figyelt kérdés

Alapjáraton mindig jókedvem van, beszédes vagyok, segítőkész, de néha vannak rosszabb napjaim is, mint pl. az elmúlt pár nap:

párom szüleivel vasárnap kinn voltunk a nagyszüleinél bucsúban...és hát mivel rosszul voltam(havi gondok) és fáradt is voltam, nem voltam olyan kommunikatív,mint máskor...ha kérdeztek vmit, volt h nem is a kérdésre válaszoltam, tök félreértettem,zavarba jöttem és össze-vissza beszéltem.

A szülei meg is jegyezték páromnak, h nagyon furcsán viselkedtem. Meg kicsit felhúztam párom apját, mert ellent mertem mondani neki egy témában és ki is oktatott h nem lehet igazam. Már megszoktam amúgy...

A besülés sorozat most este 11-kor lett teljes, amikor ki akartam kapcsolni a mobilomat és véletlenül tárcsáztam páromék vezetékes telefonját és 1-et ki is csöngött :S Mivel már tuti alszanak és a számomat is kijelzi a telefonjuk, gondolom nagyon "örültek" h felzargattam őket :S Így is sokáig tartott mire megkedveltek, na most meg lesz a véleményük rólam, főleg amilyenek h mindenkiben a hibát keresik, még élvezik is más kibeszélését :S


Veletek milyen kínos szituk történtek párotok szülei előtt? Kiváncsi lennék,csak h lássam az enyém mennyire volt gáz a többiekéhez képest :)


22/L


2011. júl. 27. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ezek olyan apróságok, hogy ne is törődj vele.

Én már nem is emlékszem, hogy a párom szüleivel kapcsolatban mondtam, csináltam-e olyant, ami esetleg nem tetszett, mert egyáltalán nem törődtem azzal, hogy nekik mik az elvárásaik.

Mosolyogtam rájuk, magamban jót röhögtem, mert apósom buta volt, mint a s*gg, aztán rájuk hagytam, bármit mondtak. Nekem nem voltak partnerek, barátot és barátnőt sem onnan választottam.

2011. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nemhinném hogy 1 csörgésre felkeltek, de ha igen majd szépen elmondod hogy véletlen volt. Én valamelyik nap ráfeküdtem a telefonomra, és olyan embert hívtam fel így akivel 200éve nem beszéltem, de gyorsan kinyomtam mert nem vette fel, szerinted mit gondolhat? mondjuk nem is érdekel. Legközelebb ha találkozol velük kérj bocsánatot, mond el hogy múltkor nem voltál a toppon és neharagudjanak ha furcsán viselkedtél. de szerintem semmi gáz nincs abban amit leírtál, nem kell mindig a szépet adni, főleg ha alapjáraton nincs jó kedved, nehogymár mindig te igazodj a dolgokhoz.
2011. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szerencsére jóban vagyok a barátom anyukájával, de vannak cikis sztorik. Például nemrég történt, hogy ott voltam egy hetet náluk, hatalmas meleg volt így én meztelenül aludtam. A barátom reggel ment dolgozni, és ha elaludt az anyukája ébresztette. Egyik nap tisztára leizzadva, kitakarózva arra ébredek hogy nyugodtan beszélgetnek a nagy melegről... Hát irtó ciki volt. Egyszer meg éppen próbált felébreszteni az anyukája (szintén ezen a meztelenül alvós héten) és én úgy ébredek hogy "felriadok". Megláttam, azonnal ÚRISTEN MIVAN?! és magamra rántottam a takarót. De ő nevetett rajta. Illetve még a kapcsolatunk elején mikor még nem voltunk olyan jóban az apukájával egyszer rám nyitott mikor éppen a melltartómat vettem. Jót nevettünk és tulajdonképpen ez törte meg a jeget köztünk :) Szóval rosszul elsült ciki sztorim nincs, de azért eléggé égett a pofám mikor eléjük kellett mennem immáron ruhában. :D
2011. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz ilyen apróságokkal. Legközelebb ha találkozol velük kérj bocsánatot azért hogy furcsán viselkedtél,mond meg hogy nem voltál jó passzban,a késő telefont meg nem is biztos hogy meghallották főleg ha csak egyszer csörgött ki,de azért legözelebb mond meg hogy véletlen volt. Szerintem ne törd össze magad azért hogy a kedvükben járj,sokat fáradsz azzal hogy végre megkedveljenek és aztán egy rossz lépésés tönkreteszi mindezt. Ha nem vagy nekik szimpatikus úgy sem fognak lelkesedni érted. Ha velük vagy próbálj jópofizni,de nem kell mindig neked igazodnod hozzájuk.

A volt barátom szülei elváltak,az anyukája nagyon szeretett engem viszont az apjának a családja nem igazán. Mindenbe belekötöttek azt akarták hogy szakítsak a fiával. Eléggé buta egy emberek voltak,egyszer össze is vitatkoztunk egy hülyeségen. Az apjáék azt állították hogy mivel a szüleimnek,nekem és a 2 testvéremnek barna szemünk van a legkisebb öcsémnek nem lehet kék szeme még akkor se ha a nagyszüleimnek kék szemük van. Nem tudom mit gondolnak hogy más a gyerek apja...?!Ezen összevesztem velük mert már nem bírtam a jópofizást. Az apja folyamatosan piszkálódott,persze úgy hogy ne lehessen azt piszkálódásnak nevezni,a beszólásait belerejtette a mondataiba. Egy idő után már találkozni se volt velük kedvem,ha még is velük voltam inkább meg se szólaltam csak ha muszáj volt, és ahogy az egyik hozzászóló írta én is magamban jókat nevettem a hülyeségeiken.

Tavaly nyáron voltak Horvátországban nyaralni és amikor visszajöttek büszkén mutatták a képeket hogy ők voltak a kolosszeumban is. Hát azért az érdekes mert Horszátországban nincs kolosszeum. Az apjának egy szakmunkás végzettsége van érettségi nélkül,a barátnőjének meg érettségije..nem tudom hogy szerezte meg.

Még az volt vicces mikor az apjának a barátnője elment a turkálóba vásárolni és hozott nekem 2 nagy táska ruhát. Először örültem hogy milyen kedves aztán amikor megnéztem a ruhákat mindegyik vagy kicsi volt rám (ezt lehet arra fogni hogy nem tudja a méretemet de azért ha látja hogy nem vagyok 150 cm akkor ne vegyen nekem óvodás méretű felsőket) vagy 60-as évek beli ruhák voltak.

Egyszer volt olyan is hogy reggelizni akartam pizsamában és visszaküldtek a szobába hogy öltözzek fel mert addig nem kapok enni,de ők már mind ott ültek pizsamában az asztalnál.

Részben ezért is szakítottunk a barátommal mert az apjáék felől jött az hogy keressen másik barátnőt helyettem (az apja fel is ajánlotta neki hogy elmegy vele csajozni-.-) felőlem meg jött az hogy az apjáék milyen szemetek...és ez hosszú távon tönkretesz egy kapcsolatot.

2011. júl. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem nagy dolgok. Mindenkivel megesik, hogy rossz napja van. Meg ferfivel is, pedig ok nem is menstrualnak.
2011. júl. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

01:03-as válaszolónak!

De igen, Horvátországban is van kolosszeum, méghozzá Pulában.A kolosszeum azt jelenti, hogy olyan épület, ahol színházi és egyéb előadások voltak, csak a római híresült el, ezért emlegetik azt "a kolosszeum" néven.

Bazilikából sem csak Esztergomban van attól, hogy a legtöbben arra asszociálnak erről a szóról.

2011. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj nekik megfelelni, mert úgy még inkább rágörcsölsz a dolgokra és lehet abból fog kialakulni valami hülye helyzet mint pl. nálam :D első pár hónapnyi találkozásunkkor nagyon sok hülyeséget csináltam. Volt náluk egy kis összejövetel (50es szülinap) szépen kiöltöztem vittem az ajándékukat persze magassarkúban, a második lépcsőfokon akkorát estem mindenki előtt, hogy legszívesebben elfutottam volna. és még ugyanezen a napon, nem tudom mért pont engem de kinézett a kutyájuk és folyton a lábamon "dolgozott" az se volt kellemes hogy mindenki engem bámult.:) hirtelen ennyi jutott eszembe, de sokkal több bakit csináltam. Azóta már nem vagyok feszélyezve közöttük, úgy hogy nem is érdekelne, ha esetleg megint elvágódnék valahol előttük :D
2011. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nagyon gáz, hogy ennyire görcsölsz emiatt. Anyóssal, apóssal nem jóban kell lenni, hanem a lehető legminimálisabb kapcsolattartás mellett elviselni őket (kivéve persze ha tényleg jó fejek).
2011. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!