Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon otthoni cuccban,...

Otthon otthoni cuccban, melegítőben szerettek inkább lenni vagy jobb érzés akkor is szépen felöltözni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 09:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
én itthon melegítőben vagyok, ez a legkényelmesebb. Sokszor a barátom előtt is, ha nem megyünk sehova, max hozzájuk(két utcára lakunk egymástól). Azt viszont annyira szeretem, ha csinosabb ruhát veszek fel, majd kiesik a szeme, és bókolgat:)
2011. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hosszú vagy rövid sztreccses melegítőnadrág és testhez álló pólók. Ezek kényelmesek is, aránylag csinosak is, tetszem bennük a férjemnek és még sem kell annyira vigyázni rájuk, mint az "elmenős" ruháimra.
2011. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
nekem általában az utcai ruhák vannak leselejtezve nyáron, tehát ami már mondjuk kezd kikopni combnál, vagy ráment egy zsírfolt és nem jött ki, az otthonra főzni, kutyát sétáltatni tökéletes, viszont, ha jön valaki, azért ezeket levetem és kicsit vállalhatóbb cuccban vagyok. télre és hidegebb időre vettem macinacit piacon, 1000-1500 Ft-ért, tökéletesen megfelel. felső általában kötött pulcsi, vagy otthoni cuccok, ez nem zavar:) és a páromat sem. ha utcára megyek, természetesen igyekszem normálisan öltözködni, de otthon, főzés és kutya mellett nem rittyentem ki magam.
2011. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
kényelmes otthoniban... a franc se akar még itthon is melltartóban, feszes felsőkben és kényelmetlen ruhákban feszengeni...
2011. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!