Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja, ti mit...

Szerintetek mi baja, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Most találtam egy fogalmazásomat amit 8 évesen írtam a tanárnőnek az anyukámról. Abban az állt: "hogy nagyon kiabálós mindenen veszekszik és néha bánt is engem"

De anyám is elolvasta, és írtóra dühös lett, dobálta a könyveimet, ezért végül átírtam és nem ezt adtam le az iskolában, hanem egy szépített kamu változatot...


Már azóta, úgymond felnőttem... külön lakok tőle, de akárhányszor haza jön hihetetlenül búnkón beszél velem, mindenért cseszeget, egy hazug érzelem mentes szemétnek tart. Azt mondja minden jó lenne ha én nem lennék, kizárólag csak én vagyok az aki megkeseríti az életét...

Pedig nem tettem semmi rosszat. Az a problémája, hogy én nem olyan vagyok mint ő, más a gondolkodásom mint neki, ezért én vagyok a rosz.

MIkor haza jön elkezd főzni, takarítani, mert állitólag én nem csinálom meg:D

Senki nem kérte tőle, hogy tegye ezt...

Utána meg egy hétig a szememre veti, hogy ő megtette ezt vagy azt, én meg adtam cserébe semmit stb.

Nem nálunk lakik hanem a barátjánál, a barátjával úgy viselkedik mint egy kiskutya, kiszolgálja őt mindenben, ha bármi baja van, akkor pattan.

Teljesen kiszámíthatatlan a viselkedése, néha normális, néha idegbeteg- egyszer ezt mondja máskor meg azt.

Nincs a tetteiben semmi logika. A fekete bárány persze én vagyok, és minden rosz okozója is.

Beszélni nem lehet vele, mert nem ért meg semmi, vagy ha néha úgy tűnik, hogy mégis, akkor a legközelebb a fejemhez vágja...

Szerintetek mit tegyek?

Utálok már vele találkozni, mert abból csak a vita lesz, és mindenen cseszeget, őt zavarja az is ha boldog vagyok...

Már olyannal is probálkozott, hogy kirak a lakásból...

Én nem értem mi baja van.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?


2011. júl. 27. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha az én anyámról írtad volna, szóról szóra. Én egyelőre sajnos vele élek, így én amit csak tudok ráhagyok, aztán úgyis úgy csinálom, ahogy nekem tetszik. Nagyon nem lehet vele mit tenni szerintem, megváltozni már egyikük sem fog. 19/L
2011. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is azt csinálom, de akkor meg azon vitatkozik, hogy mit képzelek, hogy nem azt teszem amit ő mond.


Azt kimaradt, hogy mindent pesszimistán lát, és túl aggódik. Azt hiszi nekem sem fog semmi se össze jönni, mivel neki összetőrtek az álmai...

2011. júl. 27. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Van külön lakásod vagy nincs?
2011. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lakás félig az enyém, félig az ővé, de csak én lakok itt.
2011. júl. 27. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Megszakítanám vele a kapcsolatot. Felnőttként ehhez is jogod van. Bármi olyan kapcsolatodnak véget vehetsz vagy megváltoztathatsz, amelyiket nem találod kielégítőnek. És ez alól se az anyád se senki más nem kivétel.
2011. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De nem tehetem:(

Nem szakíthatom meg vele a kapcsolatot. Mégis hogyan? Költözzek máshova?

Ez az ő lakása is, nem tehetem meg, hogy nem engedem be.

2011. júl. 28. 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan az anyagi helyzeted, költözz el és hagyd ott neki a lakást.
2011. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!