Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gonosz tőlem hogy a...

Nagyon gonosz tőlem hogy a kishugomat nem szívesen látom a szobámban?

Figyelt kérdés
Mindent szétszed, eléggé idegöl ez néha, ezért amikor nem vagyok bent én is, akkor kisipircelem a szobámból. Sminkjeimet tönkreteszi meg ilyenek... Tudom, hogy még kicsi, de akkor is. Emigy szoktam vele játszani, szórakozunk, elvagyunk, szóval foglalkozok vele.
2011. júl. 27. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonoszság! Félted a dologaidat, ez természetes. Ő még sok mindent nem ért meg, ezért nevelned kell neked is.
2011. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mennyire kicsi?
2011. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit gonosz!

Tett a fontos dolgaidat olyan helyre ahol nem éri el vagy zárd el hogy ne tudja tönkre tenni.

Néha játssz vele sminkest, azt imádni fogja...

Egyébként hány éves???

2011. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még csak 5 :)
2011. júl. 27. 16:01
 5/11 anonim válasza:

nekem isvan ígyahugommal

nekem lelkiismeretem szokott lenni, de végülis azén szobám, meg mindenem de persze én is rengeteget szoktam vele játszani:)

2011. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
védd a cuccaidat, mondd meg neki, hogy azokhoz nem nyúlhat.. egy 5 éves már megérti, hogy azért nem lehet ott, mert szétszedi a cuccaidat
2011. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én tesóm is ilyen sajnos nem tudok vele mit kezdeni ha felrakom magasabbra addig nyavalyog míg oda nem adom neki ha nm adom neki oda megy a szüleinkhez hogy én milyen irigy vagyok többnyire akkor már a szüleim is bejönnek a szobámba és rám parancsolnak hogy adjam oda amit kér.
2011. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán érti ha valamit nem szabad, gyerek, szóval ami neki érdekes, azt át kell tanulmányozni. Magasabbra tenni a dolgokat...hát, inkább nem, már tologatja a székeket, felmászik a szekrényre meg ilyenek...
2011. júl. 27. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Eszembe jut a gyerekkorom. Nagy korkülönbséggel lettünk testvérek, külön szobám volt, ő még anyámékkal aludt, de mikor én iskolában voltam, folyton megengedték neki, hogy túrjon a szobámban (kényeztették nagyon, régóta várt kisleány volt) mikor hazaértem, minden mocsokban feküdt, iskolai dolgaim összefirkálva, a tanár meg velem kiabált, majd persze anyámmal is értekezett, de nem sok eredménnyel. Akkoriban divat volt a pepecs munka kamaszoknak, modellezés pálcikából, minden kütyüm elraktam mélyre, de ő megtalálta, és a magamnak spórolt, vett dolgokat is összezúzta, a szülők pedig őt védték. Nagyon rossz szájízt hagyott bennem, mikor megszülettek a gyermekeim, (egy szobájuk van) igyekeztem, hogy ők ne érezzék ezt. Párszor elcsórták a másik dolgait, vagy megpiszkálták, olyankor fogtam a másik egy féltve őrzött kincsét, és a testvérének adtam. Rövidesen csoda történt, már nemhogy piszkálnák, hanem odafigyelnek a másik dolgaira is (a sajátjukra alap, hogy vigyáznak).
2011. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem öcsém van, szintén ötéves. A szobámban van a gép, anya néha itt ül, akkor idejön ő is. Engem is zavar, szétszórja a legókat, a bevetett ágyat összetapossa, itt eszik, elviszi, ha kell neki valami. Ha olvasni, írni akarok, végig beszél, ha anyának mondanék valamit, hisztizik, hogy őt senki nem hagyja beszélni. Belevág a mondanivalómba, és ordít, ha rászólok... Úgy beszél velem, ahogy más a kutyájával sem engedné meg magának, kopogás nélkül beront, és képtelen elpakolni, pedig a szobája tele van cuccokkal... Az még nem is zavarna, de a nappalin nem sétálhatok át anélkül, hogy legóba ne lépnék Természetesen ő van felháborodva, hogy "Tönkretetteeeeeed!"

Ezek után nem szívesen látott vendég itt. Majd ha látni akarom a családomat, kimegyek, de senki ne trappolojn bele a magánéletembe.

2011. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!