Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendetlenség volt a szobámban,...

Rendetlenség volt a szobámban, és vendégek jöttek, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Váratlanul bejelentés nélkül jöttek hozzánk a vendégek, a szobámban meg elpakolatlanul voltak a könyvek, és az edzőcucc. A szüleim persze letoltak, hogy szégyelljem magam, hogy így fogadom az embereket. Szeretem ha kéznél vannak a szükséges cuccok, azokat nem szoktam elrakni, szeretem ha kéznél vannak. Lehet a vendégeknek meg van a véleményük rólam, de remélem nem annyira gáz.
2011. szept. 9. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele..

Náluk is kupi van :))

2011. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Az, de mivel a vendégek váratlanul jöttek, nem tekinthető tiszteletlenségnek.

Ha kosz lett volna, az már kellemetlenebb.

2011. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már nem mindegy? Megtörtént az eset,de pár széthagyott cucc még nem a világ. Legközelebb majd odafigyelsz. :)
2011. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se nagyon foglalkozz vele. Szerintem bárkihez be tudsz úgy toppanni, hogy kupi van nála. Már az is dicséretes, hogy azért elgondolkodtál azon, amit a szüleid mondtak.
2011. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a zseni a káoszt is átlátja. A rend a középszerűeknek fontos. Tisztaság legyen, mert hiába van élére állítva minden, ha ragad a kosztól.
2011. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát azért ennyire nem rossz a helyzet, kosz nem szokott a szobámban lenni, minden héten port törlünk, és kiporszívózok. Nem vagyok tisztaságmániás, de azért koszos, piszkos helyen nem érezném magam jól egész nap. :)
2011. szept. 9. 08:26
 7/15 anonim ***** válasza:
De már voltak nálad akkor is mikor rend volt nem?Szóval biztos nem szólnak meg érte,hisz te is elfoglalt vagy.Szerintem nem nagy gáz!
2011. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is mindig akkor jön valaki, ha nincs időm rendet rakni. Bezzeg amikor gálában áll minden, a kutya sem ugat meg. De bakker: Kit izgat?
2011. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a lányom is így járt. Nála viszont a földön bugyik, melltartók, ruhák, övek, piszkos papírzsepik voltak lazán szerteszét dobálva. Na ne félj, ő nem nagyon izgatta magát. Úgyhogy ne parázz! Ez nem a világ vége volt!
2011. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi szerintem nem gáz. Ők bejelentés nélkül mentek, az pedig szerintem nagyobb tiszteletlenség, mint az, hogy a szobádban pár dolog elől van. Nálam alap, hogyha megyek valahova vendégségbe akkor legalább fél órával előtte odatelefonálok, hogy tudnak-e fogadni. Akkor el lehet kerülni az ilyen kellemetlenségeket, illetve, hogy esetleg nincsenek otthon a házigazdák.

19L

2011. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!