Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kutat az anyám a szobámb...

Miért kutat az anyám a szobámban, a kabátomban és a kocsimban?

Figyelt kérdés

Amikor nem vagyok itthon mindig kutat, észrevettem, hogy minden tárgy máshogy szokott lenni, a kabátomban is turkál amikor alszom, kiveszi a pénztárcámat, ott is rendezget kártyákat, megszámolja a pénzem.A kocsim kesztyűtartójában is turkál, volt, hogy összetört egy cd-t.Már többször szóltam neki, hogy ne kémkedjen utánam, de mint ha meg sem hallotta volna, annyira idegesítő már.

20f


2010. dec. 17. 17:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Lehet hogy valamire gyanakszik hogy csinálsz..

gondolok itt cigi,drog.. bár nem tudom dohányzol-e.

2010. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Anyád egy kretén, szerelj fel zárat a szobádra és dugd el a kocsikulcsot! Mondom ezt úgy, hogy én is anya vagyok és van egy nálad 3 évvel idősebb fiam. Soha eszembe nem jutott kutatni nála. Ami érdekelt azt megkérdeztem, úgy a legegyenesebb.
2010. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Énh anyum is detto ez...Oké én 18 éves vagyok de ha valami érdekli kérdezze meg.Te meg szerintem zárd az ajtót és m,ond a szemébe h pont azért zárod mert ő ilyen.
2010. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 tetris ***** válasza:
50%

Aggódik az ő aranyos, pici fia miatt. Nem drogozol-e, nem iszol-e. Tudni akarja, hogy minden rendben van-e veled. Nem jársz-e kupikba, kocsmába.

Biztos minden nap megkérdezi, hogy na mi újság a melóhelyen/suliban? Erre a válasz az, hogy " nincs semmi".

Ha meg erősködik, akkor a válasz: "hagyjál már mutter," meg, hogy "mi lenne, ne nyaggas má?"

Ha az a szegény fiús mama egy kis puszikát szeretne adni a pofitokra, hát olyan utálatosak tudtok olyankor lenni fiúk! Megölelni nem lehet benneteket, a kezeteket megfogni az utcán megintcsak nem lehet, megsimogatni a buksitokat, nem lehet!

Három fiam van, úgyhogy tudom mi az ábra.

Az azért mégse helyes, hogy kutakodik. Dumáljatok egyet, meséld el neki, mi történt veled aznap. Minket, anyákat minden kis apróság érdekel, és olyan boldoggá tennéd, ha megosztanád vele a mindennapi gondjaidat.

Ha nem kap információkat, akkor keres. Ez persze nem menti fel a kutatás alól, ez nem rendes dolog tőle, de valahol együttérzek vele.

2010. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne akadj ki, normálisan beszélgess el vele. Sajnos mást nem tehetsz, ha azt sem tudod, hogy miért kutakodik.
2010. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Már próbáltam bezárni az ajtót, de akkor azt mondja, hogy az ő háza és nem tehetem ezt, és be akarja törni az ajtót meg rendőrt hívni.Dohányozni nem dohányzom, és nem is drogozok.
2010. dec. 17. 17:44
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy ideje lenne elköltözni, ha így a fejébe szállt, hogy az övé a ház.
2010. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Na de hová költözhetnék? Még tanulok, semmi pénzem, egy ház 20-25 millió forint.
2010. dec. 17. 18:04
 9/26 anonim válasza:
54%
Biztos keresi a karácsonyi ajándékát a amit tőled kap.Én erre gyanakszom
2010. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 tetris ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha konkrétan rákérdeznél, hogy mit keres ilyen elszántan?
2010. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!