Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a páromat,...

Hogy vegyem rá a páromat, hogy nélkülem is kikapcsolókodhat? (mert én nem akarok vele)

Figyelt kérdés

ugyanis rengeteget dolgozik és minden szabad idejét velem akarja tölteni; amit nagyra értékeltem míg be nem telt a pohár azzal, hogy nem tudok vele megjelenni, mert mindenhol kiszúr magának valakit akit bámul, aki érdekli és olyankor én mintha egy haverja lennék.

tehát sokat törtem magam azon, hogy kitaláljam milyen programok lehetnek, ahol nincs nő, de mivel egyet sem tudok, úgy döntöttem, nem akarok vele menni sem vásárolgatni, sem fagyizni, sem versenyeket bámulni, sem horgászni, sem strandolni, sem mozizni, sem ülni egy parkban, mert a felsorolt alkalmak mindegyikén volt arra példa, hogy lesi a mellettünk levő nőket, vagy volt, hogy szemezés után kipörgette a kocsit nagy vagányan, amikor mentünk haza, meg sorolhatnám, még egy hivatali ügyintézés során sem várt meg(10perc volt), mert életbevágó lett hirtelen beszaladnia egy mellettünk levő ruhaboltba az eladóhoz, stb stb stb


nem a szakításról akarok beszélgetni, hanem hogyan oldjam meg, hogy menjen nyaralni meg mindenhova nyugodt szívvel, de nekem ezek nem pihenések, csak eszem vele az ideget.


már beszéltem vele a kifogásaimról - elviccelte a dolgot - és várja mikor megyünk el ide-oda.


2011. júl. 27. 19:03
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*kikapcsolódhat
2011. júl. 27. 19:07
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha elmegy nélküled vmerre, tuti összeszed valakit. A viselkedése éretlen és tuskó. Ha neked ez jó, és vele akarsz így maradni (nem vár meg, flörtöl melletted, haverként kezel=LESZ_AR TÉGED), akkor legyen ez a helyzet is jó...
2011. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

kétlem hogy össze szedne valakit

mert amúgy hűséges típus, csak vizuális, de nagyon.


a helyzet akkor lenne jó, ha nem kellene vele szabadidőzni.

2011. júl. 27. 19:20
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy kérdés tegnap, akkor a válaszolók többsége normálisnak tartotta, hogy a férje pucér nőket nézeget, mert nem vakságot fogadott. Kíváncsi vagyok, hogy erre mi lesz a többség válasza.Szerintem, ne azt válaszd, hanem értesd meg vele, hogy ezzel megaláz. És neki, hogy esne, ha más pasikkal kacérkodnál.
2011. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó belinkelnéd azt a kérdést, szívesen válaszolnék rá:)
2011. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

az oké, hogy megnézi, mert nem vakságot fogadott, hanem hűséget. De a flörtölgetés (előtted is.......), menőzés a kocsival, meg hogy inkább otthagy téged, az állítólagos párját, hogy más nőket vizslathasson, azért ez mégiscsak gázos:S

Te magad mondod, hogy eszed az ideget. Ez nem lenne máshogy ezután sem, ha egyedül is eljárna, sőt...

2011. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

na ez aztán pasas a javából........ én tutira kiosztanám és örülhetne ha nem dobnám ki, mint macskát.........

minek nézeget, flörtöl másokkal????

ezek után amit írtál, hát én duplán kényeztettem majd a párom, mert ilyet ő nem csinál.....szerencsére:)

2011. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%
19:25-os! Inkabb nezze a neten a kepekt minthogy megcsalja. Amugymeg mindent megakarnatok tiltani a ferfiaknak vagymi?
2011. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
én pont, hogy nem akarok tiltani semmit, csak nem akarok a részese lenni.
2011. júl. 27. 19:39
 10/27 A kérdező kommentje:

"Ez nem lenne máshogy ezután sem, ha egyedül is eljárna, sőt..."


ha csajozós típus lenne(amit nem hiszek) hát csajozzon.

és akkor vége.

akkor legalább lenne okom szakítani.


de ki az, aki mert megbámult egy nőt az utcán a párja azért kidobná a párját?

szerintem ilyen nincs.

2011. júl. 27. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!