Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyámnak,...

Hogyan mondjam meg anyámnak, hogy buliba akarok menni? (élni se enged)

Figyelt kérdés

Régies gondkolkozású szülő akinek az időjárás és a vallás a és a munka mindene.

Semmi más nem érdekli, beszélni nem lehet vele, mert a három közül ezt mondja: "nem", nem tudom", vagy "majd lesz ez és ez".

A puncsolás a kedvesség se számít, ugyan az-az eredmény.

16 éves fiú vagyok, és shoa nem voltam bulizni, soha nem ittam alkoholt, az egész életemet, otthon töltötem.

Soha egyszer nem mentem pl.. barátokkal, sétálni, bickilizni, vagy hasonló, mert soha sehova nem engedett el. Nagy ritkán osztálykirándulásokra.

Emiatt zárkozott és feszült vagyok, ezmiatt eltaszítottam azt a maradék ember is aki még szóba állt velem.

Bármit mondok, könyörgök neki, mindig nem és nem.

Állandóan nem a válasz. Shova nem mehetek, semmit nem csinálhatok. Még számítógépen játszani se tudok, mert ennyira gyenge, semmilyen 3D-s játék nem megy rajta, így még ez is kilöve.

Középiskolába mindenki kizár unom, hogy mindig én vagyok a kitaszított.



Mit mondjak neki, hogy elmehessek egy buliba pénteken?

Ismerkedni akarok, nem templomba járni, otthon ülni a négy falatt bámulni, más embereket akarok látni.


2011. júl. 28. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Sportolni elenged?

Szerintem kezdd ezzel, azt még a leggyöpösebb anya is belátja, hogy sportolni jó. Aztán edzésen beszélgetsz, jól érzed magad, és ha bevett szokássá válik, hogy ekkor és ekkor elmész otthonról, akkor talán megenyhül lassan.

Egy valamit viszont nem értek. Nem enged el sehova, de hagyja, hogy éjjel neten azt csinálj amit akarsz? Nem igazán értem.

2011. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szokj ki az ablakon.vagy ajton. Lany vagyok engem sem engeDtek

seHova.megolDottam.1evig le sem BukTam.HeTi ket KiszokesvolT. Mikor leBukTam csak JoljoTt. RaJoTtek h nem biRNak koRlatozNi.ha meg pRoBalnak meginT elszokom. VaN h a baRatomNal alszom es masnap megyek haza DelUTaN.maR Nem eRdekel.:D Ha eleg elveTemUlT vagy, itt egy csodalatos tipp (((:

2011. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy "most elmegyek a barátaimhoz, majd jövök." Lehetőleg menetkész állapotban, mert akkor nem lehet nekiállni vitatkozni. És menj el. Akárhova, ha nem buliba, akkor sétálj az utcán. Lakáskulcs, telefon azért legyen a zsebedben. Ha tényleg olyan az anyukád, ahogy leírtad, akkor iszonyat balhé lesz, erre készülj fel lelkileg. Lehet sírás, kizárás, fenyegetőzés, hozzádnemszólás, akármi... Szeret ő téged, és nem akar rosszat, csak rosszul akarja. És most kell megmutatnod, hogy neked is van elképzelésed a saját életedről. Arról nem írtál, hogy ha mennél valahova, azt ki finanszírozza. Hát, ha anyukádra kell hagyatkoznod, akkor elég gáz...
2011. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egész jó tanácsokat adtak az előttem szólók. Én anynit tennék hozzá, hogy sürgősen lépj valamit vagy úgy jársz mint én. Egész középsuliban nem mehettem sehova, 18-19 évesen már mehettem volna, de akkor meg már annyira megszoktam, hogy nekem azt nem lehet, hogy egyszerűen nem volt meg rá az igényem, hogy menjek, ráadásul nem is volt már kivel. A "barátaim" szépen lassan kerestek maguknak olyan barátot akivel bármikor bárhova lehet menni és nem utasítja őket vissza soha ha buliról van szó.

20/L

2011. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!