Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Mit tehetnék ez...

Miért ilyen? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Párommal, ha együtt vagyunk érzem rajta, hogy szeret én vagyok a legfontosabb imádjuk egymást. Ha sokat vagyunk együtt minden tökéletes.

Ha viszont ugy dolgozunk, hogy egész héten nem találkozunk, csak hétvégén akkor teljesen más. Alig hív fel, facebookon lóg és kommentleget csajoknak, ha beszélünk chaten mintha nem is figyelne rám velem párhuzamosan beszél sok-sok emberrel. Néha még bunkó is velem, mintha nem is érdekelné, hogy mit mondok. Még azt se mondja, hogy hiányzok.

És ha végre együtt vagyunk minden tökéletes!

Miért ilyen? Mit tehetnék ez ellen?


2011. júl. 28. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Sorstárs!

Ugyan ez van nálunk is. Ha együtt vagyunk minden tökéletes, máskor pedig örvendenem kell, ha beleférek a programjába.

Ezért aztán van is köztünk vita épp elég.Néha bunkón viselkedik, a munkája miatt türelmetlen velem.Ő sem mondja, hogy hiányzok.Telefonon ha beszélünk gyorsan lerendez, mert mindig akad más dolga...

Mit lehetne tenni?

Én megprobáltam megbeszélni vele, hogy nekem ez nem tetszik, nem szeretem, hogy nem foglalkozik velem. Beismerte, hogy tényleg hibás, de nagy változásokat nem látok még.

Neked is ugyan ezt tanácsolnám, hogy ha tényleg szereted és úgy érzed megéri, akkor beszélj vele,mondd el, hogy téged ez bánt.Talán nagyobb sikerrel jársz, mint én.

Bocsi a hosszú szövegért és sok sikert! :)

2011. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nálunk még az is a baj, hogy vele semmit nem lehet megbeszélni, mert megígér/beismer mindent és aztán semmi változás.

És utálja elmondani a gondjait én meg látom rajta hogy van valami és akkor mindig összeveszünk!

Pedig nagyon kiváncsi lennék arra, hogy miért ilyen...vagy ha elmondaná, hogy én hogy reagáljak és hogy lenne jó?!?

2011. júl. 28. 01:20
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Megbeszélni vele is ritkán lehet dolgokat és az is történelmi pillanat számomra, ha beismeri, hogy hibás.Eddig bármi történt, mindig úgy kimagyarázta a helyzetet, hogy én legyek a hibás.Most viszont nem tudom mi történt, de beismerte, hogy nem velem van a gond.

Ugyan úgy ritkán mondja el, ha valami gondja van, inkább egy baráttal beszéli meg.(Mondjuk előbb utóbb sikerül kifaggatni,de magától nem nagyon mondja el.)

Kérdeztem már tőle, hogy mit változtassak a hozzáállásomon, hogy jobban megértsük egymást.Viszont nagyon makacs vagyok, így ez kicsit lassabban megy....

2011. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!