Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mehetnék ki egyedül,3...

Hogyan mehetnék ki egyedül,3 gyerekkel Angliába?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék költözni, 3 gyermekemmel Angliába a jobb megélhetés miatt.

Az a gond, hogy nem tudom, hogyan kezdhetnék hozzá és hogy mik a teendőim.

Munkát, szállást is kéne találnom csak az a gond, hogy nem beszélem a nyelvet. Azt sem tudom, milyen papírok kellenének.

Valaki tudna nekem segíteni ebben?


2011. júl. 28. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
NYELVTUDÁS NÉLKÜL NE MENJ!
2011. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Icipici off :

anyum ismerősének a lánya,úgy dolgozik kint,hogy a nyelvet nem beszéli. csak ruhákat pakol méret szerint.(2-3száz-ezret megkeres:)

Neked is menni fog!:)

Nagyon,nagyon sok sikert kívánok hozzá :)

15L

2011. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen a nyelvtudással kéne kezdened, főleg, a három gyerek miatt. Ha valami történne, baleset, betegség, még rendesen az orvossal sem tudnál beszélni. Három gyerekkel, nyelvtudás nélkül biztos nem vágnék bele. Egyedül még csak csak...de 3 gyerek!!!

Alapfokú angol, minimum.

2011. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pendragon válasza:

Itt utána nézhetsz ill. kérhetsz segítséget. De nyelvtudás nélkül tényleg nem érdemes elindulni. 2-3 hónap alatt meg lehet tanulni egy alapot én úgy gondolom.

Link: [link]

2011. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, pár ismerősöm kiment nyelvtudás nélkül, elég gáz melókat kaptak, de miután megtanulták a nyelvet, már jobb után is nézhettek. De azért 2 havi induló tőke kell.
2011. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja bátran vágj bele, nem tudja mit beszél.


Nekem mondhatni közepes angolom van és mégis sokat szenvedek itt kint a tökéletlen nyelvtudásom miatt.

A Királyságba már boldog-boldogtalan jön szerencsét próbálni, rengeteg a munkavállaló, így természetes, hogy nagyobb eséllyel indul egy jó angolos.

A végzettségnél is többre értékelik, ha tudsz normálisan kommunikálni a nyelvükön.


Másrészről abba is gondolj bele, hogy 3 gyereket valahová el kell helyezni.

Ha már nagyok és önállóan járhatnak iskolába kicsit könnyebb, bár ott a nyelvtudás hiánya lehet hátrány.

Ha kicsit, akkor nagyon hamar megtanulják az angolt, viszont neked kell vinni-hozni őket iskolába ami nem ingyenes, ha pedig még kisebb, akkor fogadhatsz aupairt, az a legolcsóbb, de még így is heti 70-80fonttal kell számolnod minimum.


Ráadásul a lakásbérlés sem olcsó, 3 gyerekkel pedig nem lehet csak 1 szobát bérelni.


Alaptőke nélkül, angol tudás nélkül, segítség nélkül, 3 gyerekkel szerintem eleve kudarcra van ítélve a terved.


Ha tökéletes, vagy legalább erős középfok angolod lenne azt mondanám vágj bele kellő körültekintéssel és némi kezdőtőke összegyűjtésével, de így lebeszéllek róla!

2011. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Konyorgom, meg ne induljon senki kisgyerekkel, nyelvtudas nelkul!!!

Az maga a biztos halal, es jo tudni, h a nagykovetseg nem fog segiteni hazajonni, ha nincs penz!

Otthagyni mamara, v vkire a gyereket es jonni egyedul, az epp eleg nehez lesz. Aztan, ha megy a nyelv, van jo munka, akkor lehet hozni a gyereket. Akkor mar el lehet kezdeni erdeklodni a benefitekrol, mert az sem alanyi jogon jar am...

2013. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!