Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjetek mibe veszi ki a...

Férjetek mibe veszi ki a részét ahol kis baba van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenben
2011. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a baba körüli teendőkben, kivéve a kakis pelus cseréje :-)

de etet éjjel, felkel hozzá, játszik vele, pisis pelust kicseréli, öltözteti, fürdeti, büfizteti, sétál vele stb.

és amit még lát itthon, hogy nincs rá időm, energiám, azt megcsinálja

2011. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem is mindenben

kakis pelust is cserél

éjjelente nem kell felkelnie, mert én szoptatok

még vasal is

2011. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenben. 31F
2011. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerencsések vagytok!
2011. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
az lenne a normális, ha mindenben, nekem is, de házimunkában is...
2011. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenben! Segít, amiben lehet. Itthon dolgozunk mind a ketten, minden feladatot megosztunk. Peluscsere, főzés, etetés, mosás, takarítás stb... Nagyon szerencsés vagyok, hogy ő van nekem. No meg a három kis égedelmünk!
2011. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából szinte mindent megcsinált, amikor kicsi volt a fiunk. A fürdetést, körömvágást csak ő csinálta például de szívesen büfiztette vagy játszott vele. A legnagyobb segítség viszont a házimunkában volt. Szívesen elmosogatott, porszívózott, felmosott. A főzést és a bevásárlást viszont nem engedtem át neki, abban én vagyok jobb. Egyetlen dologra nem tudtam nagyon sokáig rávenni, hogy egyedül elvigye sétálni a gyerkőcöt. Velünk szívesen eljött, de egyedül nem merte elvinni, mert mi van, ha éppen akkor történik valami. Meg is lett az eredménye, mert a gyerek nagyon ragaszkodik hozzá is.
2011. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha megkérem, tulajdonképpen bármit megcsinál, de magától eszébe sem jutna még egy bögrét elmosogatni sem...De nem panaszkodom.
2011. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

AZ elmúlt héten még egyszer se jött haza időben, sörözik. Ebből csak annyi a pozitívum, hogy nincs itthon, reggel összerakom utána a lakást, és reménykedek benne, hogy nem jön haza csak miután már elaltattam a gyerekeket és én is nyugovóra tértem...

Semmiben se segít, no szemétnapon kihúzza a kukát a kapu elé, de ennyi...

2011. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!