Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagytam elmenni, amikor...

Hagytam elmenni, amikor tudtam nagyon jól, hogy szeret. Hogyan tegyem túl magam a bűntudaton?

Figyelt kérdés

Eléggé zárkózott vagyok, ő az egyetlen, akivel ki mertem mozdulni valahová is. Amióta nem beszélünk, csak itthon ülök és csak magamat hibáztatom. Eljárni valahová, összejönni valakivel semmi kedvem nincs. De a bűntudat az még mindig megvan. Hogyan felejtsek?

20/L


2011. júl. 29. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra vele!
2011. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit részletesebb lennél...

Gondolom egy pasiról van szó.

Nem írtad, hogy te szeretted-e?

Hogy mi volt baj?

Miért hagytad elmenni?

Ez így túl általános, hogy bármit is mondjunk..sztm

2011. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az idő megoldja.Ne legyen bűntudatod,hagytad elmenni megadva neki a lehetőséget hogy boldog legyen.

Magadra koncetrálj inkább.

2011. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen szeretem, de ő már nem. Pasi ügy:) De már nem fog összejönni velem:'( ez biztos!!!
2011. júl. 29. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
De mégis honnan tudod, hogy ő már nem szeret? Az,hogy nem beszéltek, nem az jelenti, hogy nem érez irántad semmit. Lehet, csak azért nem kommunikáltok, mert ő azt hiszi, te ezt szeretnéd. Mondd meg neki nyugodtan, hogy szeretnél olyan kapcsolatot mint régen, vesztenivalód nincs.
2011. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De hát a fő kérdésedben az áll,hogy tudtad nagyon jól,hogy szeret! ???
2011. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De már nem szeret...:(
2011. júl. 29. 12:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értem,szeretett,mikor elküldted,és te is szeretted őt.Akkor miért küldted el?És miután elküldted,te még mindig szereted,és ő meg kiszeretett belőled már?/szerinted?/
2011. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó pontosan így! De én még 20 évesen se akartam összejönni senkivel (nagyon zárkózott voltam) és nem hittem el, hogy tényleg szeret. De most meg már nem fog összejönni velem:) Szóval bűntudat a köbön
2011. júl. 29. 12:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélsz vele őszintén az érzéseidről honnan tudhatod hogy ő mit érez, hogy nem szeret e ő is téged épp ugyan úgy. Ne félj mert a félelmed csak meggátol abban hogy boldog légy. Menj és beszélj vele tárd ki a szíved. Veszteni valód nincs de nagyon sokat nyerhetsz.
2011. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!