Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek költözzek el?...

Szerintetek költözzek el? Vagy létezhet más megoldás?

Figyelt kérdés

Legnagyobb baj cslaádon belül,apámmal van,vele rapszódikus a kapcsolatom,de az idegösszeroppanás GARANTÁLT,ha valaki hosszútávon él vele,(akár pár hónap) nem csoda,hogy anyám is kész idegileg,

ha valamin veszekszek apámmal,akkor mindig azzal jön,hogy én mekkora egy nulla vagyok,egy senki,

De általánosságban is úgy viselkedik mint egy 10 éves,ma pl próbáltam nyugodtan reggelizni,erre röhögve bejön kamerájával,h levideóz,és szépen kértem,hogy ne tegye,de tovább röhögött,bementem a szobámba,kb betört oda is,kb mindennap ez van,élvezi,ha provokálhat,majd utána ha megmondom neki később,hogy eléggé felidegesitett amit csinált,azt mondja hogy kinek képzelem én magam,hogy megmondjam neki mit csináljon?egy ilyen senki szar pszichopata ember mint én ne mondja meg neki,hogy mit csináljon(hozzáteszem,ő nyugtatókon él kemény 30 éve)és a pszichopatás dolog onnan jött,hogy végén annyira felhúzott hogy elég durván ordítottam,és mondta hogy ez nem normális,és kezeltessem magam,mert pszichopata vagyok :)

Tény,hogy eléggé labilis az idegrendszerem,de ő kiskoromban azért terrorizált,ha nem is feltétlenül vert,anyámat csomószor felpofozta(kiütötte a fogsorát) engem jópárszor falhoz vágott,hogy mi az,hogy én MEREM SZERETNI AZ ANYUKÁMAT,miért mertem maminak hívni kiskoromban,és mindezért anyámat pofozta fel ,mert én anyámat jobban szerettem,ami nem csoda,mert apámban mindig csak az erőszkos embert láttam =/

Biciklizni sem volt képes megtanitani,azt is erőszakkal,ordítva,a szomszédok szerint sem volt 100as...

20 éves vagyok,és tény ,hogy nem értem még sokat el az életben,de nem azt jelenti,hogy nem fogok,ő meg már teljesen leírt,hogy már most semmim sincs,de ő mora költözött ,12 éve,magyarul nem tud rendesen beszélni,az a-t á-nak ejti...A nyeltanja kritikál aluli,anyám nyakán él(ezért nincs akkora pofája már,csak velem)

Nem tudom mit csináljak,kétségbe vagyok esve =/


2011. júl. 29. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:

VÉDD MEG ANYUKÁDAT!

az nem ember, aki megüti akit szeretek! ha akarsz valaki lenni akkor legyél férfi, állj a sarkadra és ne hagyd hogy tovább terrorizálja anyukádat!

gondolkozz el,ha te elköltöznél akkor megszűnne a feszültség és nem bántaná anyudat? mer ha így van, akkor tedd azt!

ha nem így van, akkor költözz el anyukáddal, menj el dolgozni keress pénzt, ilyen légkörben nem lehet élni, ez csak pusztít.

én is tudom, csak nem ilyen durván, de ha rossz természete van a családfőnek azért az sem a legkellemesebb..


20/L

2011. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia köszi a választ!

De mint írtam,anyukámat már nem terrorizálja,csak velem viselkedik így,már terrorizálni nem tud,meg megfélelmiteni sem,de ahogy mondod,ez a légkör nem türhető =/

2011. júl. 29. 15:38
 3/10 Veky ***** válasza:

Én szerintem annak örülj, hogy nem örökölted ezt a tulajdonságodat...

Ha kibírsz még néhány évet, akkor... jajj, nem írom inkább le, mert bunkónak tűnnék... :D

2011. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod, nem igazán értem az ilyen nőket, akik összeházasodnak, majd gyereket szülnek egy olyan embernek, aki aztán nemcsak őt, hanem a gyereket is terrorizálja. Anyukádra gondolok. Úgy vélem, az, hogy apád ilyen, nem egyik napról a másikra derült ki, voltak előzményei, anyád mégis vele maradt, sőt megszült téged és aztán tűrte, hogy bántalmazzon benneteket! Szóval nagy az ő felelőssége is ebben a helyzetben!!! Ami a konkrét kérdésedet illeti, szerintem csakis az lehet a megoldás, ha elköltözöl és elkezded a saját életedet. Nem ismerem a körülményeidet - tanulsz, vagy dolgozol, de megoldás lehet pl. kollégium, albérlet - persze, ha anyagilag meg tudod oldani.
2011. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Veky ***** válasza:
Az előzőhöz hozzáfűznék annyit, hogy egyik 16 éves ismerősöm is ezt tette. :)
2011. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"20 éves vagyok,és tény ,hogy nem értem még sokat el az életben,de nem azt jelenti,hogy nem fogok,ő meg már teljesen leírt,hogy már most semmim sincs,de ő mora költözött ,12 éve,magyarul nem tud rendesen beszélni,az a-t á-nak ejti...A nyeltanja kritikál aluli,anyám nyakán él(ezért nincs akkora pofája már,csak velem)" alma meg a fája...



amúgy meg, felnőtt ember vagy, viselkedj felnőtt módjára és szedd magad össze

2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16:24-es,ez most komoly,hogy a helyesírásomba kötöttél bele?Mégis milyen jogon?Kb tiszta idegességembe írtam le a dolgokat,még jó,hogy nem tökéletesen fogalmaztam,úristen,gratulálok,amúgy meg köszi a válaszokat,ha volt 1-2 ami hasznos is volt :)
2011. júl. 29. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
nézd nyuszika, nem tudom a problémádat komolyan venni, ha neked meg apád kiejtése a legnagyobb gondod...(a másik, meg, hogy a kiemelt rész felét nem tudtam magyarra fordítani, ergo nem értem, pedig pár idegen nyelven is beszélek)
2011. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok a szövegértésedhez meg az intelligenciádhoz is akkor,képzeld,én 3 nyelven is beszélek folyékonyan,2 hónap alatt tanultam meg magyarul :) Ha tényleg csak ennyit szűrtél le abból amit irtam,akkor az tényleg gáz,:D

A kiejtéses dologgal azt akartam megértetni,hogy nekem mondja hogy egy senki vagyok,meg nem tudok semmit,miközben neki 12 teljes éve volt rá,hogy megtanulja a magyar nyelven,és nem sikerült neki :)

2011. júl. 29. 16:42
 10/10 A kérdező kommentje:

*a magyar nyelvet

mielőtt ebbe is belekötnél :P

2011. júl. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!