Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összekötnétek az életeteket...

Összekötnétek az életeteket egy külföldi, más kultúrából származó emberrel?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az előnyökről és hátrányokról? Tudjuk ,hogy pl az ázsiai,keleti távol-keleti nők és férfiak sokkal tovább élnek mint az európaiak,és nem látszik meg rajtuk az idő múlása sem annyira. Ebben az esetben is számít a már sokszor kielemzett korkülönbség? Köszönöm,ha válaszoltok!
2011. júl. 29. 22:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"De honnan tudod, hogy a párodnak nem az európai nők tetszenek?"

Ezt te honnan szedted?

2011. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Dehogyis,nem a kor és a kinézet számít!! Csak nekem speciel az az észrevételem,hogy az európaiak sokkal hamarabb öregszenek,mint a keletiek. És ha van egy pár ahol az egyik fél idősebb,mint a másik,akkor rögtön jönnek a rosszindulatú megjegyzések. Azért kérdeztem egyébként mert van valaki,aki tetszik,külföldi és idősebb mint én. Mielőtt megköveznétek,nem a pénz számít!!! Ezzel kapcsolatban érdekel a véleményetek.
2011. júl. 29. 22:36
 13/19 anonim ***** válasza:

A ferjem amerikai, felig feher, felig azsiai. Azt mondta, hogy neki a feher nok tetszettek mindig. Ha egyszeruen valakinek valamilyen tipus jon be, nem fogja erdekelni, hogy az azsiai nok nem oregszenek olyan gyorsan. Ez nagyon egyeni dolog. A ket ember szemelyisegen mulik minden, nem a koron meg az orszagon. Persze ehhez muszaj anyanyelvi szinten beszelni ugyanazt a nyelvet mindket felnek vagy erre torekedni. Ugy nagyon sok a felreertes, ha nem ertik egymast. Olyan kapcsolatba nem mennek bele.


Ne hallgass senkire, ezeket a dolgokat nem lehet megmondani, hogy jol vagy rosszul sulnek-e el, mert egyeni dolog. Lehet nagyon jo kapcsolat nagy korkulonbseggel, kulturalis kulonbsegekkel meg nagyon rossz is. Epp, mint a tobbi hazassag eseteben.

2011. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

22:32

Nem értem mi a problémád.

Arra próbáltam kitérni, hogy lehet annak az ázsiai tagnak nem az ázsiai, hanem a európai nők tetszenek (akiken látszik az öregedés).

Van indiai ismerősöm, akinek egyáltalán nem tetszenek az indiai nők. Előfordul az ilyesmi.


Egyébként mit honnan "szedtem"? Ez egy kérdő mondat volt, egy feltevés.

2011. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna :)

Csak olyanhoz nem mennék hozzá, aki olyan országból van, ahol a nőknek nincsenek jogai és lenézik őket. Ott a legmodernebb gondolkodású férfiak szerint is konyhába való a nő. (és attól modern, hogy nincs 3 másik felesége, nem ver és kiléphetsz egyedül is a házból...)

2011. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia

az en parom is azsiai es o mindig is szerette az europait en meg az azsiait ,tehat ezzel nem volt gond

az europaiak gyorsabban oregszenek az igaz de en itt elek azsiaban es latom hogy az azsiai nok mit hasznalnak

-bor feherites,-szines kontaklencse ami megnovei a szem meretet , paroka es a legtobb esetben plasztika

2011. júl. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Simán (anyukám magyar, apukám külföldi, így nem riadok vissza...)
2011. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Milyen származású apukád? :) Persze,ha nem titok... :) Egyre jobban kezdek belehabarodni az illető férfiba. Olyan kisugárzása van,hogy az már félelmetes...Vidám,folyton mosolyog... :) Igazán magával ragadó. Úgy látom,hogy a többségnek jó a véleménye itt a fórumon az ilyen párokról.
2011. júl. 30. 22:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze,én sem vagyok magyar de már itt születtem orosz vaygok, a párom pedig török itt tanult itt végzett egyetemet teljesen jól meg vagyunk már 3 éve.
2011. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!