Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párok! Mit csináltok...

Fiatal párok! Mit csináltok ilyen hétvégeken?

Figyelt kérdés
Olyan fiatal párok válaszát várom, akiknél még nincs gyerkőc, csak kettecskén vannak. Mit csináltok ilyen hétvégéken, amikor az idő sem adott egy kis kiruccanásra? Mivel töltitek a napot? Kíváncsi vagyok ki mivel foglalatoskodik :)
2011. júl. 30. 08:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Hé!Egész héten melózok,ilyen egyszerű házimunkák az asszony feladata.
2011. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

szerintem az 54%-os csak poénkodni akart, de a sok befásult nő egyből rátámad.

Miért kell minden olyan véresen komolyan venni amit bárki is leír ide?

Csak viccelni akart, nekem meg tetszett a fűvágásos hozzászólása.

2011. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is! :)
2011. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi éjjel nappal dolgozik és a nő otthon van akkor már végezzen házimunkát. Ez van. Ez a rendszer tönkreteszi a családokat, gondoljatok bele. Van egy párnak gyereke.

Ki vigyázik a gyerekre? Babysitter. Ez nem lesz jó a gyereknek a fejlődésben. Mit fog tanulni az apjától vagy az anyjától? A meló miatt ritkán látja a szüleit. De várjatok csak, mivan akkor ha a nő otthon van és a férfi dolgozik. Hát nem sok idejük lesz beszélgetni meg közös programokat tervezgetni. Lehetetlen összetartani így a családot. Na jó, nem lehetetlen de nehéz, és a rendszer miatt. :)

2011. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Készítünk valami fini ebédet közösen, filmet, sorozatot nézünk, xboxon játszunk, összebújunk, beszélgetünk. Hétvégente általában koncertje van, úgyhogy este meg buliba megyünk.
2011. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Háááát...:-). 10 emeletesben lakunk, szerencsére ismerünk pár emberkét, kis összeruccanás a haverokkal:-). Póker, ps, akármi:-) Veszünk egy kis rágcsát, vagy ha párommal kettesben akarunk lenni, akkor film be, és összebújunk, vagy közösen bénázunk a főzéssel, vagy a 18 karika:D
2011. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
általában dugunk..*___*
2011. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
:DDD dugjatok akkor:DDD
2011. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!