Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnánk 80 éves nagypapá...

Mit adhatnánk 80 éves nagypapánknak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Szeretnénk valamivel meglepni a férjem nagypapáját 80.születésnapjára, de nem tudjuk mit vehetnénk neki, hiszen mindene megvan...amire szüksége van. Adnátok ötletet, mi lehet az, aminek örülne? Nálunk van egy másfél éves kisfiú dédunoka is és ez az egyetlen. Ezt csak azért írom, mert imádja és gondoltunk valami vele kapcsolatosra is! Pl.kispárnára közös fotó nyomtatása a babával stb..de bizonytalanok vagyunk ebben is. Köszönöm a válaszaitokat előre is! :)
2011. júl. 30. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy fényképgyűjteményt adtam a személy gyerekkori képeiből. Olyan keret volt, amibe több fotót is lehet tenni.
2011. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár éve a 75 éves nagypapám nagyon megörült az ajándékba kapott CD lejátszónak és a régi (első és második világháborús, illetve Horthy-korszakbeli) katonadalokat tartalmazó CD-knek. Megtanulta egyedül kezelni, csak ült, hallgatta, ismerte őket, és az egyiknél (Erdély induló) könnyes szemmel megjegyezte, hogy "erre táncoltam annak idején nagyanyátokkal a bálban".
2011. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is olvasgattam több helyen a fényképalbumot, de annyi fényképük van, hogy mindig ránk akarnak sózni néhány családi képet, hogy vigyünk már belőle, mert csak vannak..ebből gondoltuk, hogy ez annyira nem túl jó ötlet!
2011. júl. 30. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a budapesti Széchényi Könyvtárban lehet olyan újságot összeállítatni, amiben azok a hírek szerepelnek, amik aznap voltak, mikor ő született. :) Szerintem ez nagyon jó ajándék, én anyósomnak fogok majd ilyet csináltatni. :)De lehet máshol is csinálnak.
2011. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tompa utcában (bp) van egy üvegműves műhely, férjem mamájának ott csináltattam 75. szülnapjára olyan bort, hogy kívül fehérbor, belül meg üvegből egy 75-ös szám volt vörösborral töltve.
2011. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, köszönöm! Az újságos nagyon jóó! Elnyerte tetszésünket és azt fogjuk választani! Reméljük sikerül valami háborús cikkeket varázsoltatnunk! :) Mégegyszer köszönöm a válaszokat, egyébként mindannyian tökéletes ajándéktippeket adtatok egy 80.születésnapra! :)
2011. aug. 1. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!