Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes az anyjaék miatt...

Érdemes az anyjaék miatt szakítanom vele?

Figyelt kérdés

Ugy döntöttem, hogy egy utolsó esélyt adok magamnak (illetve a kapcsolatunknak is) abban, hogy döntsek.

Vannak problémák a kapcsolatunkban, és már nem akarok tovább vegetálni így.

Holnap még lesz egy közös nagy meló, ahova elmegyek segíteni a barátomnak, de ha rosszul sülnek el a dolgok, kimondom a szakítást.

Arról van szó, hogy holnap leszünk kb 12en és barátomnak segítünk egy dologban. De a barátom anyja annyira egy sóher nő, hogy képes lesz arra, hogy mindenkit körbekínál ebéddel, és majd direkt 1 tányérral kevesebbet hoz, hogy én ne egyek, menjek haza, úgyis közel lakom, és egyek otthon, miközben majd ott fog kajálni rajtam kívül 11 ember. Ha ezt újra képes megtenni, barátom meg nem nyitja ki a száját, hogy ez igy nagyon kellemetlen szituáció, akkor otthagyom.

Egyébként ami hiányzik a kapcsolatunkból kb már 1 éve: a szerelem, az egymás iránti érdeklődés, és feltétel nélküli szeretet, tisztelet, az ölelés, a csók, és a szex is sokkal kevesebb. A vonzalom az megvan bennem a párom iránt még ma is, külsőre nagyon tetszik, néha nagyon aranyos, de egyébként pont olyan zsugori alak mint az anyja.

Szerintetek mit tegyek?


2011. júl. 30. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezek alapján már rég otthagytam volna...
2011. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Itt nem igazán van kérdés, döntöttél, ez nagyon becsülendő.
2011. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Baratod meg szorakozik veld egy kicsit, nem mer elkuldeni, de az anyja nyilvanosan tudatja veled, nem csak az o rezerol, de kicsi fia neveben is, hogy le is ut, fel is ut.
2011. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%
Szerintem minden képen szakíts vele mert el neked se tesz jót és csak a saját magad lelki állapotát teszed tönkre!!!
2011. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Ha szeret, a saját anyja ellen is megvéd.
2011. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts mielőbb! Én ezt egy napnál sem húznám tovább, teljesen világos, hogy semmi keresnivalód egy ilyen mellett, csak a saját idődet rabolod, ha mellette maradsz, komolyan. Lehet, hogy 1 hét múlva milliószor jobbat találnál, de ha még ott csücsülsz ebben az idiótaságban, el fogod szalasztani a lehetőségeket.
2011. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én segíteni sem mennék el. Tudod mikor vessződnék egy ilyennel. Főleg hogy még szerelmes sem vagy belé. Vonzalmat meg bármelyik jobb kinézetű, korban hozzád illő fiú iránt lehet érezni. Szerintem hajítsd ki még ma a gyereket.
2011. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az meg elég durva, hogy te mész el segíteni nekik, ebédet meg nem kapsz... nem gondolod? mintha ők tennék a szívességet neked, hogy segíthetsz nekik... no komment... a fiú is, meg az anyja is egy nyomorék, akikre egy másodpercet nem vesztegetnék az életemből
2011. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már az ebéden jóval túl vagyunk, mi történt?
2011. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!