Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csóróság miatt költözött már...

Csóróság miatt költözött már valaki vissza a szülőkhöz?

Figyelt kérdés
Megint visszajöhetnek az 50 évvel ezelőtti több generációs házak?
2011. júl. 31. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,valószínű,hogy fűtésszezonra "hazaugrunk".
2011. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelen.. nálunk 3 generáció lakik együtt. Igazából nagy, családi házunk van, szóval engem különösebben nem érdekel.. majd lesz házam, ha lesz rá lehetőségem.
2011. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ritka az ilyen...
2011. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éve élek külön. Néha, amikor elborul az agyam azt mondom, hogy ebből elég, hazaköltözöm. Aztán eszembe jut, hogy akkor mégis mi értelme volt az utóbbi 3 évnek? Szóval, én kitartok, ameddig csak tudok. 23/L
2011. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, főleg mióta babám született, csak sajnos nincs hova, mert meghalt az édesanyám, de nem a csóroság miatt.
2011. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlenül rossz a családdal -ősökkel- együtt lakni, persze ha vagytok olyan viszonyban, hogy örülnek a szülők. ahol például nagy családi ház van ott kimondottan jó is lehet. vénségére 2 szülő egyedül egy 150-200 nm2-es családi házban?! főleg ha kert is van stb...
2011. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi vissza.Úgy gondoltuk,inkább "pluszokra" (Ruha,kirándulás,1-1 mozi vagy játék a picinek) költjük a pénzt,mint lakbér.Itt is fizetünk rezsit!

Van nagy kert,saját lakrész mindennel,örömmel vártak minket.

Szerencsénk van.

2011. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!