Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg természetes ha ilyenek...

Tényleg természetes ha ilyeneket mond a barátom?

Figyelt kérdés

Szóval ha a párom olyanokat mond, más a társaságukba lévő lányokra,hogy,hogy megd.ná őket?

A haverjaival beszél ilyeneket.

Szerinte ebbe semmi durva nincs,mert persze,hogy megnézi a többi csajt.

Engem nem zavar ha megnéz más lányokat,persze,hisz nem vak és sok szép lány van,meg az se zavar ha jó csajnak tart másokat,de ez már zavar.

Szerinte túl komolyan veszem.Lehet,de tényleg nagyon rosszul esett.Más lányok,hogy kezelik az ilyet?

Amúgy lassan 3éves kapcsolat.


2011. júl. 31. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha az én párom ilyet mondana mehetne a levesbe, még ha nem is gondolja komolyan, csak a haverjai előtt vagizik, akkor se alázzon meg ennyire.
2011. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2011. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az más ha megnéz valakit, de ilyet mondani! Nagyon besértődnék rá, lehet szakítanék.
2011. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem természetes.Ha az a hű de nagy szerelem lenne köztetek akkor nem mondana ilyet...és rajtad kívül senki nem érdekelné.Ez már durva és te elég jó szívű vagy:)
2011. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer még kiszaladhat ilyen, és biztos hogy hisztiznék egy sort.

De az durva, ha tudja, hogy ez téged zavar, és ennek ellenére is tojik rá.


Nem tudom, mit szólna hozzá, ha legközelebb te mondanál olyat, hogy "Látod ott azt a jó magas srácot?Hú, ha egy fél órára alászorulhatnék...". Aztán ha besértődik, közlöd vele, hogy ez neked is teljesen normális.


Más is gondol hasonlókat, de nem mondja ki, ha tudja, hogy az a párjára nézve sértő.

2011. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az eddig beirok meg te is kerdezo normalisan gondolkodtok errol. En is ugyanigy gondolom. Szeme van, megnezheti a lanyokat, de hogy ilyeneket mond? Nem, nem normalis ez. Talan az segitene, ha megmutatnad neki az itteni valaszokat, hogy lassa, az o felfogasa messze all a tobbsegetol. En nem turnek el ilyet, az biztos. De a paromnak esze agaban sincs ilyeneket mondani.
2011. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális! Legközelebb mondjál te is hasonlókat, majd meglátjuk, hogy hogy fog állni a szája.
2011. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez túlmegy a határon, egyetértek! Besértödnék, szakítanék. Oké, van szeme, nézze meg. èn is megnézem a szép lányokat, pedig nö vagyok. De ilyeneket ne beszéljen, mert azzal megaláz!!!
2011. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16.08-cal értek egyet. Meg kéne "viccelni" valami hasonló nagy "poénnal".......
2011. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rosszul esne, tuti kiakadnék. Szerencsére az én párom nem ilyen, 5 év alatt még egyszer sem vettem észre olyat, hogy akár más nőt úgy nézzen meg, nemhogy ilyet mondjon nekem.
2011. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!