Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg természetes ha ilyenek...

Tényleg természetes ha ilyeneket mond a barátom?

Figyelt kérdés

Szóval ha a párom olyanokat mond, más a társaságukba lévő lányokra,hogy,hogy megd.ná őket?

A haverjaival beszél ilyeneket.

Szerinte ebbe semmi durva nincs,mert persze,hogy megnézi a többi csajt.

Engem nem zavar ha megnéz más lányokat,persze,hisz nem vak és sok szép lány van,meg az se zavar ha jó csajnak tart másokat,de ez már zavar.

Szerinte túl komolyan veszem.Lehet,de tényleg nagyon rosszul esett.Más lányok,hogy kezelik az ilyet?

Amúgy lassan 3éves kapcsolat.


2011. júl. 31. 16:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

16:08 ez ha a fél órára alászorulhatnék haláli :D Nagyon jót röhögtem ahogy elképzeltem egy helyzetet:D

Mellesleg én minden vagyok, csak nem féltékeny típus. Miattam azt néz meg a pasim akit akar. DE ez már nekem is sok lenne... nem azt mondom hogy kapásból szakítanék, de azért átgondolnám. Fordított helyzetben is ha elsütsz valami hasonlót, és felkapja a vizet, mondd te is, amit ő mondott. Ha rosszul esik neki (márpedig tuti, ismerve a férfiak önérzetét), akkor emlékeztesd a saját mondatára.

2011. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Természetes, viszont azt is jelzi, hogy nem szerelmes beléd.
2011. aug. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem természetes! jó nagy paraszt a barátod! ha jót akarsz, minél előbb rúgd ki....
2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb mondd azt társaságban, hogy úgy széttenném a lábam ennek a fiúnak. Meglátod, a marha nagy tolerancia visszafelé nem működik ám. Amúgy ha ekkora tahó, és ezt nem érzi...hát...
2011. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!