Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért csinálja ezt anyám?

Mégis miért csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés

Msn-en van 1-2 fiú haverom, akikkel csak a neten tartom a kapcsolatot, és anyám ki van akadva, hogy mi az, hogy én fiúkkal merek beszélgetni. Most ezzel kapcsolatban az a legújabb mániája, hogy felnőtt férfiakkal (30-40 évesekkel) beszélgetek, közben a legidősebb srác 22 éves, és pedig 15 vagyok. Állandóan ezzel szekál, hogy mi az, hogy ilyet csinálok. Nem vagyok normális, és minden második mondata az, hogy "persze, mert állandóan felnőtt pasasokkal levelezgetsz". És mindezt teljesen szemrehányóan.

Mi baja van ezzel?

Miért nem tud örülni annak, hogy boldog vagyok, és tök jól el tudok dumálni a fiúkkal? És ami a legfontosabb, miért gondolja, hogy 30-as pasikkal teszem mindezt? Tiszta paranoiás, állandóan ordít. Mintha nem tudom milyen rosszat csinálnék.

Próbáltam már szépen, és kevésbé szépen is a tudtára adni, hogy téved, de nem jutott el a tudatáig.

15/L


2011. júl. 31. 16:46
1 2
 11/11 Ekusasome válasza:

az nem jutott el az agyáig hogy fele lányvolt azok is legbtöbjük az ismerőseim,oszálytársaim....


13/L


WTF?!

2011. aug. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!