Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzasztó sok volt ez mára?...

Borzasztó sok volt ez mára? Anyám szerint ebben nincs semmi fogyókúra. Hogy csináljam mégis? Profik tanácsa kéne mindenben.

Figyelt kérdés

Reggeli: fél kifli, rajta 3 szelet sajt, és 5 db vékony szelet karikázott kolbász. Mellé savanyúság.


Ebéd: 3 kanál áfonyalekvár desszertnek (sajátom, házi) és egy paradicsomos-mozarellasajtos saláta olivaolajjal, plusz egy szelet magos rozskenyér.


Közben ittam 3 deci tejet.


Tudom, hogy az alapanyagok magukban nem túl fogyókúrásak, de nem is hiszem, hogy sokat ettem ma.


Mozgás 1 óra volt, amiben egy kör gyors gyaloglás (6.5 km/h) emelkedőn, egy kör futás (8.5-9 km/h) váltakozva, ez fél óra, másik fél óra súlyzózás, guggolás, hasazás, hátazás. Este még biztos iszom pár pohár bort, mert megyünk tüzijátékot nézni.

Szóval a kaja sok volt?


2011. aug. 20. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ne idegesíts, ez nem étrend... Hány éves vagy, kettő? Mert akkor jó volt.
2011. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. Mondtam, hogy profik tanácsa kéne! Nem tudom, hogy kell egészségesen fogyókúrázni! Keveset próbálok enni, mert azt olvastam, nem szabad koplalni. Meg hogy sok fehérje kell.

Amúgy 175 magas vagyok és 75 kiló, szeretnék kicsit leadni.

2011. aug. 20. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi 2 étkezés és a mennyiség nagyon kevés volt, a táplálék minősége, összetétele, amit bevittél, rossz, egészségtelen, elégtelen. Ha elérte a 600kcalt, akkor lehet, hogy sokat mondok. Mellette még edzettél is. 1200kcal alá csak kórházi körülmények között, orvosi felügyelet mellett szabad menni. Ergo te éheztetted a szervezetedet.


Itt egy kérdező, hónapok óta nála láttam először normális étrendet, kb. ilyesmi az, ami kellene.

De a neked szükséges kcalt azt személyre szabottan kell kiszámolnod (vannak erre kalkulátorok).


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..

2011. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nem vagyok profi, de itt az én fogyókúrám, hátha segít. Èn ettöl fogyok, bár ez is kifogásolható biztosan. Nekem bejött. pl. ma ezt ettem, és a reggelim minden nap ugyanaz, immár 10 éve.

Reggeli: 0.5%-os NATURjoghurt valamelyik szezongyümölccsel összekeverve, pl barack, eper, akármi.

Tízórai: egy darab 0.5-ös light túró

Ebéd: zöldsaláta csirkehússal, vagy olajos halkonzervvel, vagy sajttal. sajtból próbálok alacsony zsírtartalmút választani, szóval nem mozarellát.

Ebéd után már csak gyümölcsöt, zöldségeket és olajos magvakat eszem, amennyi belémfér.

Ès megprobalok annyit inni, amennyit birok, zöldteát, gyógynövényteákat, teafüböl, es nem filtereset. napi 3 liter, se cukor, se méz, se édesítö.

Emellett görkori bicaj, ha van kedvem.

170 cm vagyok, 53 kg, és izmos.

26/N

2011. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rezko92 válasza:
51%
ha tudod, hogy sok fehérje kell akk miaf*szért nem ettél 1grammot se?
2011. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!