Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha "pletyós"?

Mit tegyek, ha "pletyós"?

Figyelt kérdés
A párom és én 3 éve vagyunk együtt. Én elég diszkrétnek gondolom magam, alig pár dolgot osztok meg emberekkel, csak azokkal azokat is, akiket elég régóta ismerek. Párom viszont "épp az ellenkezője", nagyon szeret beszélni. Ami csak ránk tartozik nagyjából magában tudja tartani, de zavar, hogy sok felesleges dolgot, szinte mindent elmond "bármikor bárkinek". Engem ez zavar. Ki mit gondol erről?
2011. júl. 31. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A plátyka nagyon nagy KÁROKAT tud okozni, annak akiről beszélnek. Ezt kellene megértetni vele.
2011. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Párszor, amikor tényleg átlép egy határt, finoman jelezd neki, hogy "drágám ne haragudj, de ez nem rájuk tartozik".
2011. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez van! Engem nem zavar, mert olyan dolgot, ami tényleg csak kettőnk dolga nem kezdi el híresztelni senkinek.

Az meg szerintem ne zavarjon, ha felesleges dolgokat mond el, mert arra már kb. a beszélgetés után nem fog emlékezni az, akinek mondta.

2011. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenképp beszéld meg vele,de ne durván.Sajnos az a helyzet,hogy sok a gonosz,rosszindulatú ember és ha a barátnőd esetleg kikottyant valamit,akár fel is használhatják ellenetek.Jó,azért nem ennyire vészes a helyzet,de nem árt az óvatosság!
2011. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak pletykásabbak mint a nők.
2011. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!