Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üvöltöztem a nagyanyámmal...

Üvöltöztem a nagyanyámmal jogos volt?

Figyelt kérdés
az van hogy összevesztünk az öcsém miatt és akkor beszól nekem hogy megyy ahoz a mocskos k.rvához (barátnőm)és én erre felkaptam a vizet és üvöltöttem vele aztán odajön hozzám és pofánvág és nem csak egyszer akart hanem többször is a másodiknál elkaptam a kezét és úgy volt hogy leütöm de inkább kimentem levegőzni.Már a f.sz kivan vele utálom mint a sz.rt.
2011. júl. 31. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Le se tagadhatnátok a rokoni kapcsolatot.
2011. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Szép család vagytok, komolyan nem tudnátok normálisan élni egymás mellett.Ha a nagyanyád dilis legalább neked lehetne egy kis eszed.
2011. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Haggyátok inkább egymást,ha ennyire nem tudtok egymással KOMUNIKÁLNI....
2011. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én nem szóltam hozzá semmi csúnyát csak mikor okot adott rá
2011. júl. 31. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Az öregek néha sajnos ilyenek,tisztelet a kivételnek.Hagyd rá,talán nem fogja többet mondani.Nekik már nincs türelmük ehhez.
2011. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Nincs család, ahol ne fordulna elő vita.

Nagyanyád, sajnos veréssel gondolja lerendezni az ilyesmit. Te meg szépen örökölted ezt a fajta megoldást.

Győzzön a jobb !!!!

2011. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

előző!!!


engem légyszíves ne hasonlíts hozzá és köszönöm a választ

2011. júl. 31. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:

mindenkinek lehet rossz napja

meg amúgy az öregek olyan más világképük van

én azt mondom neked, hogy ne foglalkozz vele ha ilyen, nem fog megváltozni, mert az öregek ilyenek sajna

okos enged, szamár szenved

2011. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

kedves kérdező! akármennyire is mérges vagy, legyen benned tisztelet:) ha üvöltözöl, azzal nem csinálsz semmi jót...sőt...

lehet, hogy más az életfelfogása, és mivel idős már, lehet, hogy nem úgy kezeli a dolgokat, ahogyan az a te véleményed szerint helyes lenne...

próbálj vele kibékülni és ha vmi olyan csinál, ami nem tetszik, vegyél egy nagy levegőt, és ne csinálj üvöltözést, veszekedést a dologból...neked se jó, és vita sem lesz, hidd el nekem, ez a legjobb megoldás:)

biztos vagyok benne, hogy szeret téged, és te is őt...attól, hogy vannak gondok, még nem kell utálni a másikat:)

ha ő nem lenne, te sem lennél...

naaaa menj és békülj ki vele, sokkal jobb, mint ha most mérgeskedsz itt:)

2011. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendven :)
2011. júl. 31. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!