Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van. Elfelejtette a...

Elegem van. Elfelejtette a születésnapomat, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem figyelmetlen velem. Elnéztem, gondoltam biztos én vagyok érzékeny. De ez már sok. Ma délelőtt ment el tőlem (együtt aludtunk), de annyit sem mondott hogy boldog születésnapot. Azóta nem beszéltünk, és ma már nem is fogunk.
2011. júl. 31. 22:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
természetes, hogy vártad, hogy felköszönt, de hátha meg akar lepni mondjuk holnap. Hány évesek vagytok?
2011. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

:S sajnálom.Add valahogy a tudtára,hogy születés napod volt.Pl.: h. "képzeld ezt kaptam a barátnőimtől stb.."

vagy valahogy célozgass és majd rákérdez:)

Azért én kívánnék neked Nagyon Sok Boldog Születésnapot!!!

2011. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
ja és boldog szülit:)
2011. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű! HA eleged van elhagyod és kész..Mit kell ezen agyalni??? HA valami nem jó akkor nem kell tovább csinálni..
2011. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen elég rosszul esik egy nőnek.De vedd figyelembe,hogy tipikus pasi...a dátumokat nem nagyon jegyzik meg.Esetleg mondd el neki,kitől mit kaptál,hátha utólag kárpótol. :)
2011. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki őszintén, hogy mi bánt, hogy vannak dolgok, amik rosszul esnek.


22/L

2011. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja.Amúgy Boldog Szülinapot! :)
2011. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Igen, lehet holnap felköszönt, de holnap nincs születésnapom. :-)

Nem vagyunk tinik, közelebb vagyunk a harminchoz mint a húszhoz. :-)

2011. júl. 31. 22:16
 9/37 A kérdező kommentje:
Nőnapkor sem köszöntött fel, akkor megbeszéltük, hogy nekem fontosak ezek az apró gesztusok. Nem ajándékot várok, hanem figyelmet, ami kimerül annyiban hogy felköszönt.
2011. júl. 31. 22:17
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is nagyon rosszul esne. De lehet, hogy direkt csinálta és később még meglep valami nagyon ajándékkal:) Még ne borulj ki teljesen. Ha pár nap múlva sem lesz semmi akkor megmondhatod neki... Mondjuk engem az ilyesmi nem vígasztal, hogy a pasik elfelejtik a dátumokat...nem az egész rokonságomat kell észben tartania, csak a barátnőjét...ha meg már az is nehezére esik, az nem túl jó. Minden évben ugyan akkor van, nem túl nehéz megjegyezni az ilyesmit. Ezért az egy alkalomért azonban nem érdemes szakítani, de ha már többször is előfordult, hogy nem figyel oda rád, akkor már inkább gondolkodhatsz...
2011. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!