Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van. Elfelejtette a...

Elegem van. Elfelejtette a születésnapomat, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem figyelmetlen velem. Elnéztem, gondoltam biztos én vagyok érzékeny. De ez már sok. Ma délelőtt ment el tőlem (együtt aludtunk), de annyit sem mondott hogy boldog születésnapot. Azóta nem beszéltünk, és ma már nem is fogunk.
2011. júl. 31. 22:08
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

"A másik gyerekes momentum hogy felnőtt nőként lehetnél annyira egyenes hogy durcázás és hiszti helyett kerek perec megmondod hogy neked ez rosszul esett."


Nem emlékszem hogy írtam volna olyat, hogy nem szólok hozzá, vagy a fejéhez vágtam bármit is...

Tehát hol a durca és a hiszti?

2011. aug. 1. 08:49
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
hisztizel és durcázol, ha neki nem is mutatod itt kimutattad.
2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Jól van, ahogy gondolod.

Ettől függetlenül nem érzem hisztinek azt, hogy rosszul esik valami.

2011. aug. 1. 09:15
 34/37 anonim ***** válasza:
Akkor örülök, hogy végül "jó lett a vége". Tegnap 23.00 órásnak adok igazat egyébként, hogy nem lenne nagy "meló" pár dátumot észben tartani vagy beírni a telefonjába, tehát manapság már az "elfelejti" nem állja meg a helyét. De nézzük a jó oldalát, valószínűleg máson járt az esze, de végül kapcsolt és szégyelli magát és pótolta a hiányosságot. Gondolom akkor a következő találkozáskor számíthatsz ajándékra is! Sok boldog szülinapot kívánok én is!
2011. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég bunkóság, és ebből látszik h menyire törődik veled, nekem is rosszul esne a helyedben:/ de én tuti a kövi találkozásnál megmondanám neki h kösz szépen h felköszöntöttél a szülinapomon, nagyon rendes vagy!
2011. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
57%
Én előre figyelmeztetem. Mit is veszel szülinapomra? Tudod jövő szombaton lesz. erre ő kér egy listát amiről választhat. 6 év után elértem hogy virágot és csokit magától vesz. Meg ha olyan van a listán amit ő is megtud venni egyedül.
2011. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
57%
és ő örül is neki hogy szólok.
2011. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!