Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az h a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az h a barátom elfelejtette a születésnapomat?

Figyelt kérdés
22 hónapja vagyunk együtt ami nem kevés idő és szerintem illet volna nem elrontani a napomat ilyen baromsággal!!!!
2008. okt. 8. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. de miért, sokat dolgozik, vagy történt valami fontos ami nagyon elvonta a figyelmét?
2008. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
uh... szegény... szerintem egy kicsit kellemetlenségbe kéne hoznod... mert a születésnap az még is csak születésnap... pl: ha a barátodtol megkérdezik hányéves a barátnőd... azt mondja pl 22 és te meg mondod h 23.. ez mekkora cink? ... csak égni fogtok:S... az én baátomnak már az első naptol betanítottam mikor van a szülinapom és a névnapom... ez nem hátrány... én a helyedbe megkérdezném töle: szivem... tudod mikor van a szülinapom?
2008. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
nem lehet,hogy hétvégére készül esetleg valami meglepetéssel?
2008. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egy szülinap miatt nem érdemes összeveszni a pároddal. Nekem nem nagyon számít, hogy emlékszik e vagy sem. Csak szeressen engem.
2008. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van az előző válaszadónak, mert elég valószínűtlen, hgy elfelejtette.Viszont ha hétvégén sem történik semmi-sem a napokban az elég elszomorító.22hónap után legalább annyit illik mondani a másiknak, hogy Isten éltessen:)..úgy legyen, hogy későbbi meglepetést készített
2008. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Én a saját névnapomat nem tudom -_- de tényleg
2008. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
LOL
2008. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne húzd fel magad. A pasik így vannak kódolva. Legalábbis a legtöbb. Hidd el, hogy nem rosszindulatból felejtette el, mégcsak nem is trehányságból, hanem mert egyszerűen csak. Utólag megjegyezheted, hogy jól esett volna ez vagy az, de ezzel bűntudatot keltesz benne, szóval sztem ne vesszetek össze ezen.
2008. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Ja amúgy én előre közlöm mindenkivel, hogy esélytelen, hogy bármilyen dátumot megjegyezzek, előtte egy héttel szóljanak :P
2008. okt. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

A kedves párom 3 hó után rossz névnapon köszöntött meg, mert azt hitte a becenevem a valódi keresztnevem....

Na..???

Azóta a férjem. A pasik ilyenek és kész. Mondd meg neki, hogy mivel elfelejtette dupla meglepi jár. Így eszébe is juttatod, nem is ciki annyira neki sem, no meg te is jól jársz...:-DD

2008. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!