Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagyon rossz...

Ha valakinek nagyon rossz kedve van és te nem tudod miért meg őse mondja el vagy ő se tudja hogy segítenél neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom mióta tart de elég sok ideje már. Így estefele lett valahogy rossz kedve, fogalmam sincs miért. Nagyon szeretem őt, szerintem nem bántottam meg, szóval nem ez a baj. Kérdezem folyamatosan lehet nem kéne, de így se mondja meg. Több mint 10 hónapja együtt vagyunk, nagyon szeretem, ő is engem minden jó köztünk szerencsére. Viszont nem értem ezt most, mi lehet a baj? Nem csalt meg, én se tettem. Ő is nagyon szeret ezzel minden rendben. Hogy derítsem ki mi a baj? Meg akarom vigasztalni őt, de nem megy. Azt is mondta, hogy ne nyaggassam, de én csak aggódom érte. Mit csináljak, hogyan nyugtassam meg, vagy majd alszik egyet és akkor jobban lesz? Nem tudom mit csináljak.

20/L


2011. aug. 1. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt kéri ne nyaggasd, akkor ne nyaggasd! Ezt csináld! Majd lerendezi magában, nem akarja neked elmondani vagy maga se tudja mi a baja, de a lényeg hogy nem akarja veled megosztani...ezt tartsd tiszteletben.
2011. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hát azt hittem mindent elmondunk egymásnak és hogy segítsek neki bármiben is ha nem mondja el nekem mi a baj? De jó, nem faggatom.
2011. aug. 1. 00:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azon a témán vagyok, hogy megkérdezem, hogy baja van-e. Ha tagadja, akkor megmondom neki, hogy csak szeretem és aggódom érte, ha nem akarja, akkor nem kell róla beszélnünk, de legalább mondja meg ha valami baja van. Így tudom, hogy valami nem oké és próbálok neki kedveskedni mindenfélével, de amíg Ő nem beszél róla magától, addig szerintem ne is nyaggasd (sokszor csak olaj a tűzre).
2011. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ne nyaggassam" - hát azt ne is

csak úgy tudod vígasztalni, ha kéri.

Vagy magától el kezdi mondani, mi a baj, mi lenne jó.

Addig legyél mellette, kedvesen, csendben, nem tolakodóan.

Elmúlik, vagy megnyílik - s akkor látni is fogod, hogy kell segíteni.

2011. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Te tényleg 20 éves vagy?!

Akkor ne viselkedj úgy, mint egy 15 éves...

Ha úgy állsz oda, mint egy hisztérika, csak még rosszabb kedve lesz.

Ne kérdezősködj, hanem próbáld elterelni a figyelmét, nyugodtan, nem mindjárt a képbe mászva.

20L

2011. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi mindenkinek. Meglepően normális válaszok jöttek. Nem faggatom jobb lesz így, nem akarom, hogy össze vesszen velem.
2011. aug. 1. 00:59
 7/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor leginkább semmit!

esetleg, például ha filmeztek vagy hasonlók akkor bújj hozzá, ennyi.

2011. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!