Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Tényleg ennyire nehéz...

Szülők! Tényleg ennyire nehéz elfogadni, ha a gyerek testmódosításokon esett/esik át?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. tetoválások, tágítók, piercing...

Nagyon jól kijövök a szüleimmel, de látom rajtuk hogy nem így képzeltek el és szóvá is teszik. Ez elég rosszul esik..

20/L


2011. szept. 5. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Viccelsz? Az én anyám kiakadt, amikor szőrteleníteni kezdtem és közölte, hogy csak a k.urvák csinálnak ilyet és én is az vagyok.

Ez van, ilyen a felfogásuk, ők már nem fognak változni.

2011. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Azért elég fura lehet nekik :S Szerintem se nézhet ki valami jól.
2011. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Néhány szülő aki szeretné,hogy gyere normálisan nézzen ki ilyen. 20 évesen nem mindegy nekik? :D

Ismerek olyan lányt akinek 13 éves korában ki volt szőkítve a haja,orrpcje volt most 14 és van másik pcje is a fején,köldökében is,tetkója készül...

2011. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel én is így vagyok.Magyarázom hogy hova szeretnék pc-t de szerintük csak fülbe a normális.A fültágítót undorítónak tartják.Bátyám is gondolkozott rajta és nem voltak odaérte.A tetoválást meg jobban ellenzik mint a másik kettőt...

Én is és a testvérem is kicsit vadabbak vagyunk és az igaz hogy szeretnek,csak nem örülnek ha így akarunk kinézni.

2011. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szülő vagyok, csak 24 éves mégis ugyanúgy gyűlölöm ezeket, mert haszontalanok és és rondák. 1-1 személyesebb tetkó olyan helyen ahol nem látszik, legyen, vagy bármely ízlésesebb piercing, bár ezekkel sem értek egyet, de még a vállalható kategória.
2011. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Na hát szép kis ember az ilyen... már az én véleményem szerint... mert abból a tetkóból 55-60 éves korra egy fekete ráncos firka lesz... a bőr öregedése miatt. Bizony. Én nem értek egyet az ilyesmivel, a bőröm úgy jó ahogy van. Sőt, még szépnek sem találom az ilyeneket. Elnézést mindenkitől, nem akarok senkit megbántani, megsérteni! Elvégre ez az én véleményem, ha valakinek tetszik hát legyen. Nekem nem tetszik :)
2011. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Úgy értem, szép kis ember, ha már ilyen fiatalon elcsúfítja a testét.
2011. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nagyon sok fiatal nem gondol abba bele, hogy milyen lesz a teste idősebb korára.

Pl. a fültágító karika. Köztudott, hogy a fülcimpa halálunkig nő. Az öregeknek egyébként is olyan nagy fülcimpájuk van... no most képzeld ezt el egy tágítóval. :D

Vagy pl., amikor a 16 éves pipi kis rózsát tetováltat a mellére... 2 gyerek plusz pár évtized, és futómuskátli lesz belőle.

2011. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, tisztában vagyok mit teszek a testemmel és hogy mi lesz a következménye. De én így érzem jól magam, így vagyok önmagam. Lehet hogy közhely de ez az igazság. Tudom sokak feltűnési viszketegségnek tartják de én már vagy 11 éves korom óta álmodozok arról hogy így nézzek ki és most már (ilyen külsővel) boldog vagyok.
2011. szept. 5. 20:41
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid belegondolnak, mekkora esélyed lesz elhelyezkedni egy munkahelyen, ha beállítasz oda vállig érő füllel, agyontetoválva, 12 piercinggel csak az arcodon, és rózsaszín raszta hajjal.

Azért ismerd el, hogy nem sok pénztárost látsz így rohangászni, és az még csak nem is egy hűde kvalifikált szakma.

A szüleid abba is belegondolnak, mi lesz, ha két év múlva beleunsz, főleg ha amúgy se vagy egy kitartó ember, hol ebbe kapsz bele, hol abba, ezek a dolgok pedig elég véglegesek.


A legtöbb felnőtt egyszerűen nem hiszi el, hogy 20 évesen ki tudsz választani bármit (akár csak egy stílust), ami életed végéig kitart.

Amiben azért van valami...

Ezeknek az eltüntetése megint csak nem neked fog több százezerbe fájni, hanem nekik, ahogy az elkészítésére költött pénzt se a fiatalok szokták megkeresni.


Majd ha már nem kell engedélyt kérni a szüleidtől, a saját keresetedből olyan testmódosítást csináltatsz, amilyet akarsz, akár lehet 33 rézkarika is a nyakadon. :)


Csak a rend kedvéért: több tetoválásom is van, nagy és látható helyen is, piercingem, és több fülbevalóm. Mindegyiket felnőttként csináltattam.

30N

2011. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!