Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önutálat mit tegyek?

Önutálat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Egy 22 éves srác vagyok,nemrég lett vége egy igen "komoly" kapcsolatomnak,amibe többször megcslalt a párom )3-szor).Eleinte csak a külsőmmel voltak gondjaim a szakítás után.....Aztán tegnap egyik ismerősöm beszélt volt bnőmmel....akivel ennyit beszélt:

Haver:Mért nem volt vele jó a sex?(velem)

exem:jó volt mert elmentem csak na.....

Ezek után már az is bőven bennem van,hogy a külsőmmel is baj van,és még az ágyban se vagyok jó.....

Néha a sírás erülget csak úgy...főleg ha belegondolok hogy mással van...

Megismerkedtem egy lánnyal....szeretne találkozni velem...

Csak 2 dologtól félek:

1:Mivan ha nem vagyok elég jó neki se külsőleg se máshogy

2:ő nem az exem....

nem tudom így elmondani miért de utálom magam.....

nem tudom hogy változtassak ezen....

befordultam....haverok,családom nem ismer rám...

ha valaki tud valami tanácsot adni segítsen mert bele őrülök.....

Köszönöm


2011. aug. 1. 03:43
1 2
 11/12 Hungy ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem feltétlenül segítség, de hidd el, hogy majdnem mindannyian átéltünk már hasonlót, ez a fiatalkor velejárója, amire egy-két év távlatából nevetve fogsz visszagondolni. És lám, mindenki túlélte, nem lett lelki beteg, satöbbi.


De ami fontos: Értelmes ember nem beszél senki másnak korábbi szexuális partnereiről, még ha az vérig is sértette. Ez egész egyszerűen nem elegáns dolog. Ez amolyan íratlan szabály, mint például a "barátom nőjére nem hajtok", és még sok más.


A volt barátnőd ezek szerint egész egyszerűen nem érett, valószínűleg meg sem értette a Te bonyolult és érzékeny lényedet. Te állj felette az ilyesminek! Az a (kis)lány nem volt méltó hozzád, neked olyasvalaki kell, aki érzelmileg legalább olyannyira mély és érett, amilyen Te vagy. (Legalábbis a kérdésed alapján).

2011. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) vannak benne igazságok főleg az utolsó oment....télleg elég kis éretlen pitsa.....erősen elgondolkodtam kell-e nekem egy új kapcsolat.....idővel takán.....de nem most......
2011. aug. 1. 12:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!