Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önutálat mit tegyek?

Önutálat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Egy 22 éves srác vagyok,nemrég lett vége egy igen "komoly" kapcsolatomnak,amibe többször megcslalt a párom )3-szor).Eleinte csak a külsőmmel voltak gondjaim a szakítás után.....Aztán tegnap egyik ismerősöm beszélt volt bnőmmel....akivel ennyit beszélt:

Haver:Mért nem volt vele jó a sex?(velem)

exem:jó volt mert elmentem csak na.....

Ezek után már az is bőven bennem van,hogy a külsőmmel is baj van,és még az ágyban se vagyok jó.....

Néha a sírás erülget csak úgy...főleg ha belegondolok hogy mással van...

Megismerkedtem egy lánnyal....szeretne találkozni velem...

Csak 2 dologtól félek:

1:Mivan ha nem vagyok elég jó neki se külsőleg se máshogy

2:ő nem az exem....

nem tudom így elmondani miért de utálom magam.....

nem tudom hogy változtassak ezen....

befordultam....haverok,családom nem ismer rám...

ha valaki tud valami tanácsot adni segítsen mert bele őrülök.....

Köszönöm


2011. aug. 1. 03:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
21%
Száz forintnak ötven a fele.
2011. aug. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi a bajod, hogy meg nem talalkoztal olyannal, aki ugy fogad el, ahogy vagy, de ami kesik, nem mulik. Meg nagyon fiatal vagy.


Tudod, hogy mikor turtem volna el, hogy valaki 3-szor megcsaljon. Tiszta hulyenek nezett teged! Nagyon megalaztad magad azzal, hogy hagytad magad kihasznalni ha nincs lo, jo a szamar is alapon.


Lesz olyan, akinek majd te leszel a legidealisabb, csak varj turelemmel es ne legyel ilyen negativ, mert ha ezt megerzik, nem fognak tudni szeretni. Olyan embert lehetetlen szeretni, aki magat nem szereti, aki magaban nem bizik es nem tartja semmire.

2011. aug. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

na nehogy már egy ilyen nő szavait figyelembe vett.

Az exed és természetes dolog, hogy nem fog rólad áradozni a haverodnak.

2011. aug. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bízz magadban!Lesz olyan lány akinek tökéletes leszel,és nagyon jó leszel neki az ágyban.Az exed meg felejtsd el,neki nem te kellesz!Állj a tükör elé,és nézz bele,hogy mi az a borzasztó dolog ami annyira nem jó benned?200kilós vagy,nincs fogsorod,kihullik a hajad?:))Legyen önbizalmad,és az exed nem érdemel meg téged!
2011. aug. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó vagyok és nő.

Nekem is volt ilyen helyzetem,leócsárolt,hogy milyen vagyok az ágyban,szerencsére vége lett és most akivel vagyok,nagyon megvan velem elégedve az ágyban.

2011. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, jó voltál az ágyban, ezt csak azért mondja, h még egyet beléd rúgjon.


Amúgy jó nagy h.lye voltál, amiért hagytad magad 3x(!) megcsalni... én első után dobtam volna. Így tök megaláztad magad, ő meg röhög rajtad - sajnos jogosan.


A másik lányt meg hagyd a fenébe, sőt minden csajt felejts el, míg az exedet keresed bennük. Akkor kezdj új kapcsolatba, ha már teljesen túlléptél a volt bnődön.

2011. aug. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

7:06-osnak igaza van. Ha az exed ábrándozásával találkozgatsz új lányokkal, könnyen megsértheted őket. Szerintem Te sem akarod, hogy olyan szarul érezzék magukat, mint most Te.

Amúgy tuti nincs baj veled! Korodból ítélve a csaj is nagyon fiatal. Ezek még mondanak f...gokat! (Bár sokan nem növik ki.)

Remélem nem lesz több ilyen bnőd, de ha mégis, az első félrelépés után legyen erőd otthagyni!!!

Azt meg ne találgasd előre, hogy más lány mit fog gondolni Rólad. Már felnőtt vagy! Meg kell tanulnod azzal a tudattal élni, hogy lesz akinek nem jössz be, lesz akit meg nem fogsz tudni levakarni magadról! És az senkinek sem hibája, ha valakinek nem jönnél be. Képzeld mi lenne, ha mindenkinek tetszenél. :)

Mondjuk a Te esetedhez hasonlónál ugrik be mindig az a kérdés, hogy miért pont ezekért a hülye p...-ákért vannak úgy oda a pasik. :) Ezt Te is gondold át. :)

2011. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 yuda ***** válasza:

Akit elhagytak, megcsaltak- nevezzük bárhogy, szóval szenvedő fél- gyakran kell egy év, mire feldolgozza az érzelmi sérülést. Függ attól mennyire kötődtek, mennyi idő telt el, milyen mély kapcsolat volt. . .stb.

A lényeg, hogy mindenki hasonló érzéseken megy át, meggyászolja magát, sajnálja-, alkalmatlannak tartja, miért így élni?...stb. A sor hosszú, de elvetettség, magányosság érzés.


Érdemes kivárni, míg átmész rajta, és nem sérülten belemenni új kapcsolatba, mert beleviszed és sajnos esélyesebb, hogy az sem sikerül.


Foglald le magad , sportolj, tanulj. . . és idővel rendbejössz, de tanulságokat nem árt levonni, mint előttem írták, ne kövesd el újra!

2011. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

08:10 előző,jó, gyógyulj és :

várd a tiszta szerelmet!

akkor eszedbe sem jut majd utálni magad, annyira elborít az érzés, és boldog leszel!

2011. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
1ö nem érdemel meg 2ha valaki valakit szeret ö neki a legjobb és a legtökéleteseb mindenféle téren bele értve a szexet tapalasztbol beszélek az akit szeret 3soha nem csalnà meg a màsikat mëg gondolatban sem !!!!4eve vagyunk hàzasok de mikor hozàm nyul végem van s mikor haragszom rà s jö pitizni elkezd simogatni csokolni sugni a fülembe csunya dogokat soha nem fogok neki tudni elen àlni neki !!!!
2011. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!