Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátokat szeretitek jobban...

Anyukátokat szeretitek jobban vagy apukátokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%

Igazából egyikel sincs tökéletes kapcsolatom. Amióta eszemet tudom, apuval rengeteget veszekedtem. Ma már olyan a kapcsolat közöttünk, hogy köszönünk egymásnak aztán kész. Vagy veszekedünk. De normális beszélgetés nincs.

Anyuval szintén így vagyok, vele sem tudok miről beszélgetni, de vele legalább nem veszekszem. Csak anyuba azt utálom, hogy ha veszekszek apuval, és tudja hogy nekem van igazam akkor sem áll mellettem, inkább velem veszik össze mint apuval. Én is inkább hálát érzek, azért hogy felneveltek, valamilyen szinten szeretetet is..

2011. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
nem könnyű kérdés, mert mind a kettővel kb. ugyan az. anyát talán egy kicsit jobban.
2011. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

Apát szeretem jobban.

18L

2011. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%
mutert mer fatert még nem láttam :D
2011. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettőt nagyon szeretem. Mindkettővel más a viszonyom. Így mindkettőt másképp, máshogy.
2011. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
Anyát 22/l
2011. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt
2011. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen kérdések kissé provokatívak,nem rég a kit szeretsz jobban a gyerekedet vagy a férjedet kérdésen sok hülye nő széttépte egymást majdnem,mert volt pár nő aki urambocsá nem a gyerekét mondta.Minősíthetetlen stilús lett a vége,de sajnos egy sima hajmosásos kérdésen képesek az ostoba nőstények egymás torkának ugrani.

És miért kell választani egyformán is lehet szeretni a két szülőt...A gyerekek is folyton sírnak itt a gyakorin hogy a tesót jobban szertik.De ez nem jó.Egyforma mértékkel kell szeretni.Nem rangsorolni.

2011. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
mindkettőt ugyanúgy szeretem.
2011. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
mutert, de okom van rá, faterom egy agressziv alkesz dög, aki percenként próbál földig alázni, így nekem egyszerű a válasz. ha harmonikus családom lenne, valószínűleg nem tudnék dönteni.
2011. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!