Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szülő képes olyat...

Milyen szülő képes olyat mondani a gyerekének, hogy egy parazita, aki csak élősködik a hátán?

Figyelt kérdés
Áh, el se hiszem, hogy ilyenek a szüleim, monstrumok. Te hogy reagálnál ilyesmire?
2011. aug. 1. 16:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%

Monstrumok? Úgymint óriások vagy nagynövésűek vagy hogy értetted ezt? :D Ha nem értesz egy szót ne használd.

Nos valószínűleg gyakorlatilag igazuk lehet ha rosszul is adják elő.

2011. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
:D Hány éves vagy?
2011. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
83%
Nyugi, nem vagy ezzel egyedül. Az egyik ismerősömet, veri az anyja. Le f.szszopózza, meg hogy "élősködik rajta" amikor ő egy gyerek, és nem élősködik, hanem valahogy élnie kell. Amúgy van az anyjának Retardáltsági papírja.xD
2011. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem dolgozik a "gyerek", mert nem is akar dolgozni egy idő után meg lehet unni, hogy csak élősködik. Nem írtad, hogy tanulsz vagy már befejezted az iskolát.
2011. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 évesen azt mondták, hogy olyan vagyok, mint egy albérlő, de még az is jobb, mert fizet legalább.
2011. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Az sok mindentöl függ - lehet, hogy igazuk van, és akkor teljesen normális emberek.


Egy felnött (18 év feletti) gyerek elvileg el kellene, hogy tartsa magát, kivéve, ha még tanul. De ilyenkor már nem várhatja el, hogy a szülö eltartsa, adott esetben az adóságit kifizesse - elvégre felnött emberröl van szó, ako FELELÖSSÉGGEL tartozik a tetteiért.


Ha kicsit bövebben kifejtenéd, hogy mirefel mondtak ilyet, akkor nem csak találgatni kellene.


Egyébként a "monstrum" jelentése hatalmas, óriási. Amire te gondolhatsz, az a "monster", amit szörnyeteget jelent.


Éppen ezért jobb,ha nem hasnálsz idegen szavakat, ha nem tudod a jelentésüket - van elég magyar szó is.

2011. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Olyan szülő képes, mint pl. anyum barátnője.

Akinek a nagyobbik fia egy alkoholista sz@r, állandóan részeg, már nekiment az anyjának is nem egyszer, és még nagyon csúnya dolgokat csinál. Mégsem küldi el otthonról, hanem azt mondta neki idézem:

"Fiam, én nem foglak elküldeni itthonról, hisz hova is mennél, ugyanúgy a gyerekem vagy, mint az öcséd, te is ugyanúgy megkapsz ennek ellenére is mindent, de attól függetlenül egy szutyok senki vagy"


bár gondolom nálatok azért nem ilyen durva a helyzet, írnál konkrétat?


23N

2011. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ez általában a szegényebb családokban szokott gondot jelenteni.
2011. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Első:


Monstrumok - szörnye(tege)k. Ok? :)


És igen, tanulok, 19 vagyok, egyetimsta.

2011. aug. 1. 16:53
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

de érdekes újra hallani ezt a szót ebben a jelentésében. :D

régebben olvastam egy könyvet, a címe: Távoli fény.

abban volt, hogy Mária Antónia főhercegnő kislánykorában a Hofburgban az unszimpatikus nevelőnőket monstrumoknak hívta.

2011. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!