Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szülő képes olyat...

Milyen szülő képes olyat mondani a gyerekének, hogy egy parazita, aki csak élősködik a hátán?

Figyelt kérdés
Áh, el se hiszem, hogy ilyenek a szüleim, monstrumok. Te hogy reagálnál ilyesmire?
2011. aug. 1. 16:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

[link]


Ne veszekedjetek a monstrumon, igaza van annak is, aki azt mondta, hogy ormótlan épület.

2011. aug. 1. 17:21
 22/28 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem pesti vagyok, erre egészen más szél fúj...
2011. aug. 1. 17:23
 23/28 anonim ***** válasza:
Sajnos ez jellemző a pedagógus szülőkre.
2011. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Vaze, költözz fel. Egyéb kifogás?
2011. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ha elmennék, akkor is jó messzire, külföldre valahová, kiszöknék egy olyan országba, ahol angolt beszélnek... Szerintem érthető lenne, ha soha többé nem akarnék hallani róluk.
2011. aug. 1. 17:27
 26/28 A kérdező kommentje:

Igazatok van, ennek egészen biztos költözés lesz a vége, csak az van, hogy én mindig reménykedek, 2 éve is bizakodtam, hogy jobb lesz, most is bizakodok, de képtelenség velük zöld ágra vergődni.


Kényszeresen féltik a pénzüket, tudom, hogy azért nem engedik meg a váltást, mert akkor 1-2 év elmenne a francba, és azt nem tudnák elviselni, amellett, hogy mit mondanak az emberek a faluban...

2011. aug. 1. 17:33
 27/28 A kérdező kommentje:
Olyan lehetetlen ez az egész, néha el sem hiszem, hogy én vagyok ilyen helyzetben.
2011. aug. 1. 17:35
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz pszichiáterhez menni, akkor mi az, hogy elcipelnek? Ne hagyd már magadat ennyire. A költözést meg érdemes Pest felé elkezdeni, találni egy olyan sulit, amit szeretsz, aztán jöhet a külföld. Csak a te döntésed, senki másé.
2011. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!