Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre vetted, hogy nyáron...

Észre vetted, hogy nyáron több a szakítás?

Figyelt kérdés
Feszt figyelgetem, hogy ez is, az is kidobja a párocskáját a környezetemben. Ez azért van, mert többet járnak bulizni, többet látnak testekből, nagyobb a kísértés, a vágy,több az egyéjszakás kaland? Nekem most nincs párom, de esküszöm megvárom az októbert, és akkor fogok csak ismerkedni! (mármint komolyabban)
2011. aug. 1. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
hmm. engem is most dobott ki a szerelmem 2 napja. D:
2011. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben van valami. Valószínű, hogy ezek az okai, igen. Ez nagyon sajnálatos dolog, hogy van aki egy egy éjszakás kalandért dobja a párját..
2011. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát igen. Én is szakítófében vagyok a pasimmal. :( .. nem tudom mi lesz, de nagyon szeretném, ha egyutt maradnánk.
2011. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak egy általánosítás. :) Ezt általában ősszel is szokták mondani, mert az az elmúlást szimbolizálja, tavasszal meg a hormonok bolondulnak meg azért szakít mindenki. Szerintem mindig vannak ilyen időszakok, amikor megsokszorozódik a szakítások száma, évszaktól függetlenül.

De lehet, hogy van benne valami, és talán igazad van.

2011. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert többet járnak bulizni, többet látnak testekből, nagyobb a kísértés, a vágy,

Hát ez nem igy van,én 10 éve élek kapcsolatban járunk bulzni mi is sokat együtt is külön is.Aki buliba kisértésbe megy az a boltba is megteszi mert meg akarja tenni,kifelé menne már a kapcsolatából,azért van ez sajnos mert sokan a szar fölött ülnek és félnek kimondani a végét,aztán mikor ez bekövetkezik szakitás vagy a megcsalás,az álompárnak hitt emberekről kiderül a felszin alatt nem is volt olyan happy,álompár.

2011. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok ok ok, Utolsó! De akkor is nyáron mondják ki a végét! De azért akármilyen szar is a kapcsolat, eltelelgetnek egymással, mert akkor uncsi van. Értesz? Amúgy persze, igazad van..
2011. aug. 1. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:

De azért akármilyen szar is a kapcsolat, eltelelgetnek egymással

ja ,de hogyan,én voltam szar kapcsolatban örültem ha nem kell találkozni exemmel,iyen kapcsolatoknak nics értelme ahol eltlegetnek egymással a felek,csak azért húzni a végét meg nem kéne mert nyár van,üljünk októberig a kakiban?De az ilyen felfogás hozzáállás végett van sajnos egyre több posvány kapcsolat,mert á lehet hogy szar de legalább van.Nem baj hogy látni se bírja y a párját,de nyűglődjünek még nehogy megszóljákhogy ők kimertek mondani,és nem jutnak megcsaláshoz,engem is megszóltak amikor exemet kidobtam ő csalt fűvel fával(barátnőm,unokatesóm),és engem k*rváztak le mert kimertem lépni ebből a fosból,persze azóta egy férfival élek boldogan,és a sok fosban élő irigykedve fröcsögi a mérgét.

2011. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen, észre vettem :S
2011. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
télen hideg van és jobb összebujva mint nyáron a nagy melegben
2011. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!