Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak túlreagálom ugye?

Csak túlreagálom ugye?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk együtt. Egyszer volt, nem rég, hogy nagyon féltékeny voltam, az valahogyan lejjebb ment. Viszont most amit nem gondoltam volna, egy másik csaj is zavar ahova néha átmegy. Ezt néha elhülyéskedtük meg minden, de már engem zavar, hogy folyton átmegy hozzá. Megbízom benne, viszont a másik csaj régen úgy csinált mintha akarta volna. Biztos, hogy eltúlzom, de rossz. Amúgy meg a másik csajnak van családja, de nekem ő a mindenem és féltékeny vagyok. Azt mondta, hogy már nem jön be neki, meg régen jó csajnak tartotta, de most is, de tudom, hogy engem szeret, de annyira jól néz ki:) Ki ne lenne féltékeny?:D Ja és a csaj nem néz ki rosszul...lehet én nem tartom magam elég jónak most így a féltékenység miatt vagy mi? Hogy nyugodjak meg? Köszi aki ír pár sort:D

19/L


2011. aug. 1. 17:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
őőő várj csak:) ki ez a csaj? Milyen kapcsolatban van vele, és miért szokott átmenni?:) ezeket írd le légyszi
2011. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
De miért megy át hozzá?
2011. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Csak baráti kapcsolat, meg szinte családnak tartja, jó de akart tőle valamit, nem ágyba vinni , csak csók de már régóta nem akarja mivel velem van és engem szeret, viszont elöttem se akarta már, de akkor is, nem tehetek róla féltékeny vagyok.
2011. aug. 1. 17:59
 4/30 anonim ***** válasza:
és mennyi köztük a korkülönbség?
2011. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Beszélni csak, meg azt mondja jól csinál kaját:D Jó de én vele akarok lenni, és még nem lehetünk együtt, kicsit lakik csak messze. Tudom hogy nem tilthatom meg neki hogy átmenjen egy baráthoz, de akkor is rossz.
2011. aug. 1. 18:02
 6/30 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz már, csak egy csókot akar. Én bemutatkoznék neki, hogy én vagyok a BARÁTNŐ. Vegye már észre magát.Nem reagálod túl.
2011. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
2 szer írtam ki kérlek ne szólj le emiatt. Meg ott elirtam a korom:D Sok köztük, és szerintem hülyeség féltékenynek lenni, de bemesélem magamnak, hogy jobban el van vele, talán nem kéne ezt hinnem.
2011. aug. 1. 18:03
 8/30 A kérdező kommentje:
Akart régen, kb 2 éve:D Szóval hülye vagyok:D De mondom, féltékeny típus vagyok, nem lehet mit tenni:D
2011. aug. 1. 18:04
 9/30 anonim ***** válasza:
Ja bocs azt hittem a lány akar tőle csókot. De akkor is, szerintem ez nem normális.
2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy betegesen féltékeny típus, de ez már sok. Nem voltak közömbösek egymásnak, és akkor átjár hozzá enni, mert olyan jól főz? Mert ha közös társasággal eljárnak valahova, ahol mindketten ottvannak, azt mondom oké, de így...
2011. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!