Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak túlreagálom ugye?

Csak túlreagálom ugye?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk együtt. Egyszer volt, nem rég, hogy nagyon féltékeny voltam, az valahogyan lejjebb ment. Viszont most amit nem gondoltam volna, egy másik csaj is zavar ahova néha átmegy. Ezt néha elhülyéskedtük meg minden, de már engem zavar, hogy folyton átmegy hozzá. Megbízom benne, viszont a másik csaj régen úgy csinált mintha akarta volna. Biztos, hogy eltúlzom, de rossz. Amúgy meg a másik csajnak van családja, de nekem ő a mindenem és féltékeny vagyok. Azt mondta, hogy már nem jön be neki, meg régen jó csajnak tartotta, de most is, de tudom, hogy engem szeret, de annyira jól néz ki:) Ki ne lenne féltékeny?:D Ja és a csaj nem néz ki rosszul...lehet én nem tartom magam elég jónak most így a féltékenység miatt vagy mi? Hogy nyugodjak meg? Köszi aki ír pár sort:D

19/L


2011. aug. 1. 17:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

de írd már le mennyi köztük a korkülönbség.

Nem azért,de ha már majdnem megtörtént a csók, akkor bizony csak van valami vonzalom kettejük közt nem? Vagy már egyáltalán nem tetszik a párodnak?

2011. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, viszont családnak tartja őt, szóval a kérdés az, hogy hogy nyugodjak meg?
2011. aug. 1. 18:06
 13/30 anonim ***** válasza:
nem tudod??? Még körülbelül sem? Családnak aha..... családtaggal nem akarunk csókolózni, ne legyél naiv, mert onnan lehet a legnagyobbat koppanni. Sajnos
2011. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út. A másik lány látom ezt tudja, te meg egyebet.Megtalálja mindenhol, azt ami kellemes neki.Nem elveszett gyerek, az bizonyos.
2011. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Mert engem szeret ezt tudom és érzem is csak hát a féltékenység:D Amugy várjál...kb 10 év xd Most jön hogy akkor én vagyok hülye de tudom:D Nem kell mondani xd
2011. aug. 1. 18:09
 16/30 anonim ***** válasza:
attól még nem te vagy a hülye, lehet, hogy 10 év, de láttunk mi már cifra dolgokat...:S én azért résen lennék a helyedben
2011. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy hülye, és nem reagálod túl...ez nem normális.


De tudom, hogy most nekiállsz majd minket győzködni, hogy de az nem úgy van, amivel igazából magadat győzködöd...de ha ennyire tudod, akkor nem tetted volna fel a kérdést..


Sajnálom, de nem tudlak megnyugtatni, mert ez több, mint gyanús.

2011. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Hát köszi de most még féltékenyebb lennék:D De amúgy a teljes sztori az , hogy a szerelmem is lány:) De ne szóljatok le csak hátha így más vélemény lesz vagy nem tudom. Akihez megy, benne meg nincs ilyen vonzalom, még nem láttam rajta:D És azt mondta, hogy amúgy se lett volna semmi köztük, ha engem nem ismer meg:)
2011. aug. 1. 18:15
 19/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, hidd el, egy harmincéves nő sokkal jobban tudja, hogyan kell kényeztetni a húszéves párodat, mint te, szóval a korkülönbség bizti nem akadály.
2011. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem 20 de ugy sem akar tőle semmit akivel vagyok remélem amig élek:) De akkor is a féltékenység mindenhol jelen van:D
2011. aug. 1. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!