Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy dolgot meg tudnál...

Ha egy dolgot meg tudnál változtatni a kapcsolatotok "történelmében", mi lenne az?

Figyelt kérdés
A jelenlegi pároddal/férjeddel való kapcsolat múltjában. Kíváncsi vagyok kinél mi lenne az.
2011. aug. 1. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy igent mondtam volna...:(
2011. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem lenne exfelesége....


Igaz, akkor nem lennének a lányai sem, ami viszont baj lenne, mert a kisebbik lánya egy imádnivaló, szuper csaj. Ami viszont tény, hogy szinte a kapcsolatunk összes zökkenője az exnek volt köszönhető, és annak, hogy amíg él, addig a páromnak mindig két családja lesz.


Mai fejemmel nem kezdenék családos, elvált emberrel, de ha már így alakult, ez van.

2011. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem jövünk össze...

Pontosabban mire Ő komoly kapcsolat éretté válik, hát nekem lejár a bióórám...

2011. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én magamon változtatnék, régen nagyon féltékeny voltam, és ez akkor sok napunkat megkeserítette. Már szerencsére ez rendeződött bennem, bennünk :) de azért ha lehetne, törölném... :)
2011. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is megszabadulnék a féltékenységtől, mert teljesen felesleges volt.
2011. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Idáig még semmit, most leszünk 2 hetesek:D
2011. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Az életemet rendeltem alá, a lelkemet kitettem volna érte. Úgy imádtam, mint még senkit. És a srága kis Tündérből (akiért az életemet is feláldoztam volna) egy szívtelen dög lett.

13 év után lett vége úgy, hogy én naívul azt hittem, minden oké, ő meg elhidegült.

Talán azt tenném, hogy próbálnék még figyelmesebb lenni. ( egyesek szerint azonban ennél jobban ezt már nem lehetett volna fokozni)

2011. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
srága =drága
2011. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttünk, az exe bosszúból a kocsija felét követelte, amihez mellesleg semmi köze nem volt, egy fillére nem volt benne, de tudta, hogy így tud aláverni a legjobban, mert párom amúgy is szarban van..volt..(hitelek)

Akkor csak nagy szemekkel pislogtam rá, amikor közölte, hogy ki fogja fizetni neki.Senki nem mert szólni, a legjobb barátai sem, én sem.Ha változtathatnék megkérdezném tőle, hogy HÜLYE VAGY? Még te fizetnél neki? Küldd el a....anyjába, és kész.

2011. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bele sem kezdtem volna.
2011. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!