Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy dolgot meg tudnál...

Ha egy dolgot meg tudnál változtatni a kapcsolatotok "történelmében", mi lenne az?

Figyelt kérdés
A jelenlegi pároddal/férjeddel való kapcsolat múltjában. Kíváncsi vagyok kinél mi lenne az.
2011. aug. 1. 21:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmit nem változtatnék meg a mostani kapcsolatomban. Most készülünk a gyerekvállalásra, meg ezen kívül is minden szép és jó. :)

19L (párom 28F)

2011. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én egyetlen momentumra tudom visszavezetni minden problémánkat: hogy nem vállalt fel úgy a közös fősulin, ahogy én azt vártam volna. Ha megváltoztathatnám a múltat, vagy őt, akkor a főiskolai társasági életünk egész másként alakult volna. De ha őt nem is változtathatom meg, én abban változnék, hogy nem gondolnám emiatt, hogy szégyell és nem szeret igazán. Azt gondolnám, hogy zárkózott.

És akkor nem múlt volna el ebből a nagy szerelemből a nagy boldogság.

Ma már tutira házasok lennénk és gyerekünk lenne. Így terveztük, 30-on fölül, főiskola végeztével azonnal lett volna esküvő és gyerek. De olyan szinten megromlott emiatt a kapcsolatunk, hogy a mai napig nem bírjuk rászánni magunkat se az esküvőre, se a gyerekre. Boldogok vagyunk, sokat tettünk azért, hogy még ma is együtt lehessünk, sokat küzdöttünk egymásért, én mostanában kezdem újra hinni azt, hogy mégiscsak szeret és szeretett mindig is, de nem lennék boldog menyasszony. Soha nem érezhettem azt, hogy büszke rám mások előtt.

33N

2011. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!