Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halt már meg nagyon nagyon...

Halt már meg nagyon nagyon közeli szerettetek? Normális, ahogyan én érzek?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban elveszítettem a legjobb barátnőmet, most a vőlegényemet is :'(

Úgy érzem nekem sincs értelme tovább élnem, ők voltak a két legfontosabb ember az életemben, nem tudom mihez kezdjek magammal nélkülük. Most csak úgy vagyok, céltalanul, csak nézek ki magamból, nem akarok semmit sm csinálni, legszívesebben egész nap fel se kelnék az ágyból, nem gondolkodnék semmin, csak úgy feküdnék mint egy darab fa. Nem akarom hogy vigasztaljanak, nem akarom hogy sajnáljanak, szenvedni akarok, semmi más nem esik jól...


2011. aug. 1. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem. Én a nagypapám halálakor eléggé kivoltam. Főleg ahogy bejelentették.. Az idő megold mindent.
2011. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyszüleim halála viselt meg, pedig nem találkoztunk minden nap, de annyira szerettem őket, papám pl. több mint fél éve halt meg de vele álmodtam egyik nap, nagyon rossz. Normális vagy teljesen, és sajnos ez tényleg egy olyan dolog amin egyszerűen nem tudsz segíteni. Csak az idő. Egy gondolat: "Eleget tudok már a gyászról, hogy felfogjam, sosem szűnik meg a hiányérzet, csak megtanulsz élni a tátongó űrrel, amit maguk után hagynak, akik elmennek":(
2011. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisak az érzéseid. Nem hiába találták ki régebben a gyászév fogalmát.Kell annyi idő, hogy az ember el tudja engedni azt, akit szeretett.Engedd meg magadnak a fájdalmat, sírj sokat, az segít.Az is segít, ha van valaki, akivel tudsz róluk beszélgetni.Felidézni az emlékeket.Fájni fog, de enyhíti a fájdalmat.Idő kell, sok idő.Teljesen soha nem múlik el, mindig veled marad, de elviselhetővé válik.
2011. aug. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagymamám halt meg 2 éve. Én is hasonlóan éreztem mint te, pedig már nem is laktam otthon:( iszonyú volt. viszont idővel jobb lett. Neked is kitartást kívánok. Nem tudom, mit élnék át, ha a vőlegényemet vesztettem volna el, bele is haltam volna. Nem kívánom senkinek, de sajnos mamámnál lehetett rá számítani, így könnyebb volt elviselni, lelkileg fel lehetett rá készülni. De el sem tudom képzelni, te most mit érezhetsz. Őszinte részvétem!!!
2011. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Fél éve halt meg a feleségem, 32évesen. Teljesen átérzem a helyzeted. Tényleg csak a mindennapokat probálom én is átvészelni. Idő, idő, és még több idő. Nem tudom mikor lesz az a nap mikor kicsit talán jobb lesz. KITARTÁS.
2011. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!