Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség óvodai jel vásárláshoz?

Segítség óvodai jel vásárláshoz?

Figyelt kérdés
Találtam a neten egy oldalt ahol mindenféle óvodai jeleket lehet rendelni. Vannak cipőbe valók, ruhaneműkre varrhatók illetve vasalhatók, szatén ruhacímkék, öntapadósak (vízállók is) amiket pl fogkefére, fogmosópohárra lehet ragasztani. Most teljesen elbizonytalanodtam a bőség zavarától. A lányom most kezdi az óvodát, így ilyen témában totál kezdő vagyok. Szeretném ha mindene fel lenne címkézve a jelével, hisz így kisebb az esélye, hogy elkeverednek a holmijai, és lássuk be, ezek a matricák/jelek még mindig olcsóbbak, mint pl. ha új cipőt kell majd vennem... Segítene valaki összeszámolni, hogy 1 évre kb. milyen címkéből és mennyire lesz szükség? Köszönöm előre is!!
2011. aug. 1. 23:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aki csomagot rendelt, tőle szeretném megkérdezni, hogy melyik csomagot rendelte? Én ugyaninnen szeretnék rendelni, de a bőség zavara elbizonytalanított. :)

Aki pedig méltatlankodik, hogy cenzúrázták a válaszokat, azoknak csak annyit írnék, hogy legközelebb próbáljanak meg az adott kérdésre válaszolni...hisz ez az oldal azért van, nem pedig azért, hogy kritizálják a másikat! :::)))))

2011. aug. 2. 14:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem kritizáltalak, pont, hogy melléd álltam és megvédtelek mégis töröltetted a válaszomat...
2011. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]


szia.

Én ezt a csomagot vettem.

Szerintem nagyon jók, nekem is ajánlotta a barátnőm.

2011. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Megkérdeztem a nővéremet, (unokahúgom most kiscsoportos) és azt mondta, hogy a ruháiban nem szoktak jelet rakni. Bármilyen hihetetlen tényleg tudják, hogy melyik az ő cipőjük... Nem nagyon szoktak még levetkőzni a kicsik... szóval nem hagyja el a ruháját. Tényleg csak a csomagjára kell jel, amiben van a váltóruhája és a tornaruhája, na meg az ágyneműhuzatba----> azért, hogy ágyázásnál, tornázásnál tudja az óvónő, hogy melyik kié.


Nem tudom másfele, hogy szokás, de az ovis csoportok nem nagy fők max. nagyon max. 25 fő...

2011. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!