Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki vagy kid miért lett, vagy...

Ki vagy kid miért lett, vagy akart öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés
Mi lett vele?
2011. aug. 2. 11:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Tanulmányhoz, disszertációhoz akarsz eseteket gyűjteni?


Nem csak épp olyannyira magam alatt vagyok hogy ....

Á mindegy hosszú, csak érdeklődés ...

2011. aug. 2. 11:46
 22/29 anonim ***** válasza:

Keresztapum 4 éve, mert kikészitette a felesége. Ritka jó ember volt, nem ivott (sőt kocsmát belülről talán soha életében nem látott), nem csavargott, majdnem minden nap úgy ment haza munkából, hogy vitt a feleségének egy szál virágot vagy egy csokit, stb. Ennek az se volt jó, addig-addig terrorizálta, mig felvágta az ereit.

A terrorizálást úgy értem, hogy állandóan azzal zsarolta, hogy neki ez kell, meg az kell, minden anyja pi*ája kellett neki, és azt mondta keresztapumnak ha nem adja meg neki, elviszi az 1 éves kislányukat és soha többé nem fogja látni.

Más férfi lehet ilyen szövegek után kicsit "helyrerakta" volna az asszonyt, de ő SAJNOS nem az a fajta volt, és ez lett a vége. Ráadásul a felesége azóta sem volt kint a temetőben nála, mert "haragszik rá", hogy itthagyta a gyerekkel. ááá ideges is lettem megint.

Nagymamám és anyum azóta sem tudták feldolgozni. Mama minden nap sir, nyugtatókon él, és azt mondogatja miért nem vitte el orvoshoz. Valóban látszott rajta, hogy nem minden ok, de erre senki sem gondolt:( 38 éves volt.


1 évre rá egyik tanárnőm felakasztotta magát. Előző tanévben még azt számlálta, hogy neki milyen jó élete van, köszöni a sorsnak, stb, mert mindene megvan, amit szeretett volna valaha is.

Aztán a férje megcsalta valami 18 éves kiscsajjal, tanárnőm akkor 43 éves volt. Ezt nem tudta feldolgozni, psicsiátrián volt, rendszeresen gyógyszereket szedett, mégis felakasztotta magát. Itthagyta az akkor 18 éves fiát és 23 éves lányát.

2011. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szia kérdező:) Szívesen beszélgetnék veled. Nem azért, mert pszichológus vagyok, hanem mert nekem is hasonló problémáim vannak, most épp próbálok kimászni a sz*rból...
2011. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Van még egy kérdésem ezen az oldalon

"29 évesen mondhatom azt hogy elég?"

Ha gondolod olvasd el.

Nő vagy vagy férfi?

2011. aug. 2. 11:55
 25/29 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, nem volt ilyen ismerősöm. Környéken se történt hasonló.
2011. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb barátom 21 évesen kisérelt meg öngyilkosságot. Teleitta magát mindenfélével és kiment megfagyni egy hegyre a tél kellős közepén. Aztán már rossz állapotban volt, de egy kisvasútas kocsi vezetője rátalált, sajnos amputálni kellett utána, de megmentették. A megmentőjével azóta is tartja a kapcsolatot. Egyébként pedig nem vetette alá magát a kötelező pszichiátria kezelésnek, egyszerűen csak élt tovább. SOha többet nem akarta megölni magát, úgy döntött élni akar, és megtalálta még abban az évben a feleségét, félkézzel! és született 4 gyerekük. És Amerikai ösztöndijat is szerzett később. Szóval nagyon büszke vagyok rá.
2011. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%

Az unokatesóm... szerelmi bánat miatt.

De ebben a legviccesebb az, hogy egy cigány miatt...

Már nem csak a kenyerünket veszik el, hanem az életünket is, felfoghatatlan, hogy egy cigány lányért miért kell meghalni :S Csak az unokatesómat sajnálom...

2011. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nehogy már öngyilkos legyél,annyi szép dolog van az életben,és a családod is biztos siratna
2011. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Uno9katesóm. 3 felesége is elhagyta, a második anagilag is taccsra tette, vitte a gyereket is, szó nélkül lépett le, minden előzmény nélkül, reggel még minden oké, aztán haazment az üres lakásba. Anyagi gondok is voltak később, Apehnak adótartozás pszichiátrián is volt, autóját is felrobbantotta. Aztán nem találták, a Dunába is keresték. Pár nappal később találtak rá a pincében. Felakasztotta magát.
2011. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!